Poczta Polska otworzy 100 nowych placówek

Przychody spółki w zeszłym roku wyniosły prawie 6 mld zł, . Oznacza to, że w porównaniu do roku 2016, wzrosły o 553 miliony. Zarząd Poczty zapewnia, że sytuacja spółki jest stabilna i udało się odwrócić trend spadkowy. Był to wynik o 10 proc. lepszy rok do roku.
 Poczta Polska otworzy 100 nowych placówek
/ Źródło: screen YouTube
W ubiegłym roku przychody Poczty Polskiej wzrosły we wszystkich obszarach działalności. Ten wynik to efekt m. in. nowych kontraktów biznesowych oraz pozyskiwania nowych i odzyskiwania utraconych klientów – zaznacza zarząd spółki.

– Pomimo trudnych wyzwań z jakimi mierzy się firma - czasochłonne i skomplikowane ze względu na skalę wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i silnej międzynarodowej konkurencji - w ubiegłym roku do firmy wpłynęło znacznie więcej pieniędzy niż w poprzednich latach. Jestem przekonany, że utrzymanie porównywalnego wzrostu przychodów, to realny cel także na ten rok – wskazał prezes PP Przemysław Sypniewski.

Poczta Polska zapowiedziała budowę centrum logistycznego i otwarcie 100 placówek. Obecnie PP ma ponad 7,5 tysiąca placówek, filii i agencji pocztowych.

źródło: Poczta Polska

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe