loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Mirosława Stachowiak-Różecka[PiS]: "Ujazdowski jest problemem Schetyny"
Opublikowano dnia 24.04.2018 09:10
Gościem Roberta Mazurka w RMF FM była Mirosława Stachowiak-Różecka, kandydatka na prezydenta Wrocławia z ramienia PiS

Youtube.com/Fakty RMF FM

Stachowiak-Różecka opowiadała redaktorowi Mazurkowi o projekcie Kazimierza Michała Ujazdowskiego i Rafała Dutkiewicz, który nie doszedł do skutku. 

– Ujazdowski był związany z Dutkiewiczem swego czasu. Przypomnę, tworzył z prezydentem Wrocławia partię polityczną. To było wtedy jedno z wyjść Kazimierza Ujazdowskiego, Kazia Wędrowniczka z PiS. Dziś ewidentnie jest po drugiej stronie. Nie jesteśmy zdziwieni, że on ponownie wyszedł z PiS. Trochę już nas do tego przyzwyczaił – przypomniała Stachowiak- Różecka.


Kandydatka na prezydenta Wrocławia zaznacza, że Ujazdowski nie jest jej problem. 

– Kazimierz Ujazdowski nie jest moim problemem, tylko jest tak naprawdę problemem Grzegorza Schetyny i wyborców Platformy. On [Schetyna] musi przekonać wyborców do tego, że kiedyś polityk, kierownictwo PiS, dziś może reprezentować poglądy Platformy –  podkreśliła kandydatka na prezydenta Wrocławia.

Źródło: RMF FM

BB

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szerokie rozumienie sodomii
Jestem przekonany, że szef resortu obrony miał na myśli biblijne, a nie podręcznikowe rozumienie pojęcia sodomii.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.