loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Mirosława Stachowiak-Różecka[PiS]: "Ujazdowski jest problemem Schetyny"
Opublikowano dnia 24.04.2018 09:10
Gościem Roberta Mazurka w RMF FM była Mirosława Stachowiak-Różecka, kandydatka na prezydenta Wrocławia z ramienia PiS

Youtube.com/Fakty RMF FM

Stachowiak-Różecka opowiadała redaktorowi Mazurkowi o projekcie Kazimierza Michała Ujazdowskiego i Rafała Dutkiewicz, który nie doszedł do skutku. 

– Ujazdowski był związany z Dutkiewiczem swego czasu. Przypomnę, tworzył z prezydentem Wrocławia partię polityczną. To było wtedy jedno z wyjść Kazimierza Ujazdowskiego, Kazia Wędrowniczka z PiS. Dziś ewidentnie jest po drugiej stronie. Nie jesteśmy zdziwieni, że on ponownie wyszedł z PiS. Trochę już nas do tego przyzwyczaił – przypomniała Stachowiak- Różecka.


Kandydatka na prezydenta Wrocławia zaznacza, że Ujazdowski nie jest jej problem. 

– Kazimierz Ujazdowski nie jest moim problemem, tylko jest tak naprawdę problemem Grzegorza Schetyny i wyborców Platformy. On [Schetyna] musi przekonać wyborców do tego, że kiedyś polityk, kierownictwo PiS, dziś może reprezentować poglądy Platformy –  podkreśliła kandydatka na prezydenta Wrocławia.

Źródło: RMF FM

BB

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.