loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Mirosława Stachowiak-Różecka[PiS]: "Ujazdowski jest problemem Schetyny"
Opublikowano dnia 24.04.2018 09:10
Gościem Roberta Mazurka w RMF FM była Mirosława Stachowiak-Różecka, kandydatka na prezydenta Wrocławia z ramienia PiS

Youtube.com/Fakty RMF FM

Stachowiak-Różecka opowiadała redaktorowi Mazurkowi o projekcie Kazimierza Michała Ujazdowskiego i Rafała Dutkiewicz, który nie doszedł do skutku. 

– Ujazdowski był związany z Dutkiewiczem swego czasu. Przypomnę, tworzył z prezydentem Wrocławia partię polityczną. To było wtedy jedno z wyjść Kazimierza Ujazdowskiego, Kazia Wędrowniczka z PiS. Dziś ewidentnie jest po drugiej stronie. Nie jesteśmy zdziwieni, że on ponownie wyszedł z PiS. Trochę już nas do tego przyzwyczaił – przypomniała Stachowiak- Różecka.


Kandydatka na prezydenta Wrocławia zaznacza, że Ujazdowski nie jest jej problem. 

– Kazimierz Ujazdowski nie jest moim problemem, tylko jest tak naprawdę problemem Grzegorza Schetyny i wyborców Platformy. On [Schetyna] musi przekonać wyborców do tego, że kiedyś polityk, kierownictwo PiS, dziś może reprezentować poglądy Platformy –  podkreśliła kandydatka na prezydenta Wrocławia.

Źródło: RMF FM

BB

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Kazimierz
Paczesny

Kazimierz Paczesny: Krym złączony z Rosją
Kilka dni temu Rosja połączyła się z Krymem mostem drogowym, omijając stałym połączeniem teren Ukrainy oraz płacąc A. Rotenbergowi za jego budowę blisko 4 miliardy dolarów amerykańskich.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Okazuje się, że dla Izraela jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania...
Przy wszystkich niemiłych - mówiąc delikatnie - gestach, jakie nas ostatnio spotkały ze strony Izraela, to jednak okazuje się, że dla tego państwa jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania.
avatar
prof. Romuald
Szeremietiew

Romuald Szeremietiew: Potrzebna Wspólnota Narodowa. Czy nas Polaków więcej łączy czy nas dzieli?
Spór, rzecz naturalna, kiedy poszukujemy rozwiązań spraw trudnych, gdy przekształci się w zajadłą walkę wywołującą nienawiść jest drogą wiodącą ku katastrofie. Takiej katastrofy Polacy doświadczyli w końcu XVIII w., gdy stracili wielką Rzeczpospolitą.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.