Rozenek: Burmistrz Jersey chce tylko przenieść pomnik. Ciekawe co myślą rodziny żołnierzy radzieckich...
06.05.2018 14:28

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Burmistrz Jersey City chce PRZENIEŚĆ pomnik. To budzi wielkie oburzenie w Polsce. Zastanawiam się co myślą rodziny żołnierzy radzieckich poległych w walce z hitlerowcami na terenie Polski. Jakie są ich emocje, gdy widzą kolejne BURZONE pomniki i dewastowane groby? - pisze Andrzej Rozenek, były współpracownik Jerzego Urbana, dziennikarz NIE, członek Klubu Wałdajskiego przy Putinie, poseł Ruchu Palikota, obecnie polityk SLD
\nBurmistrz Jersey City chce PRZENIEŚĆ pomnik. To budzi wielkie oburzenie w Polsce. Zastanawiam się co myślą rodziny żołnierzy radzieckich poległych w walce z hitlerowcami na terenie Polski. Jakie są ich emocje, gdy widzą kolejne BURZONE pomniki i dewastowane groby?
— Andrzej Rozenek (@ARozenek) 6 maja 2018

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Tagi
Data publikacji: 06.05.2018 14:28
Komentarze
Zaskakująca deklaracja Millera: "Nie poprę kandydata SLD w wyborach na prezydenta Warszawy"
15.10.2018 10:55

Komentarzy: 0
Leszek Miller był gościem w Radiu TOK FM, gdzie wygłosił zaskakującą deklarację. Oświadczył, że w pierwszej turze wyborów samorządowych w Warszawie odda swój głos nie na Andrzej Rozenka, kandydata Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a Rafała Trzaskowskiego.
Czytaj więcej
Trump przedłuża zawieszenie broni
21.04.2026 20:35

Komentarzy: 0
Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że przedłuży zawieszenie broni z Iranem do czasu złożenia przez Iran nowej propozycji zakończenia wojny i zakończenia rozmów na ten temat. Zapowiedział jednak utrzymanie blokady irańskich portów.
Czytaj więcej
Wypadek na A2. Poważne utrudnienia na drogach
21.04.2026 20:10

Komentarzy: 0
Na autostradzie A2, na odcinku pomiędzy Trzcielem a Nowym Tomyślem, samochód osobowy potrącił pracownika obsługi autostrady. Trasa została zablokowana w kierunku Warszawy; służby autostradowe apelują do kierowców o rozwagę.
Czytaj więcej
Środowiska LGBT uderzają w... Rafała Trzaskowskiego!
21.04.2026 19:28
Jechałeś tym pociągiem? Pilny apel policji
21.04.2026 18:45

