B. wiceminister zdradza kulisy odwołania A. Macierewicza: Nie było dnia bez ataków na ministra i MON

– Każdy premier ma prawo kształtować swoją ekipę. Minister Antoni Macierewicz był najlepszym ministrem obrony narodowej od kilkunastu lat. (...) Przez cały rok sprawdzałem jaki był atak na Ministerstwo Obrony Narodowej. Nie było dnia, że nie było ataku na ministra Macierewicza i MON. Być może premier Morawiecki chciał to wyciszyć – kulisy odwołania ministra Antoniego Macierewicza w programie #TweetupRepublika zdradził Bartosz Kownacki, były wiceszef MON.
 B. wiceminister zdradza kulisy odwołania A. Macierewicza:  Nie było dnia bez ataków na ministra i MON
/ Telewizja Republika zrzut
Internauci pytali byłego wiceministra o ujawnienie aneksu do raportu o WSI. – Znam w części aneks do raportu WSI, współtworzyłem go. Jednak ten raport trzeba poprawić – odpowiedział Bartosz Kownacki.

Dalsza część rozmowy dotyczyła m.in. stosunku międzynarodowych. – Mam nadzieję, że sprawa Ustawy 447 i pomnika w Jersey City, nie wpłynie na obecność wojsk amerykańskich w Polsce. Pełna uległość nie daje dobrych efektów. Ani wobec Rosji, ani wobec Izraela, ani wobec Niemiec. Dzisiejszy rząd robi to o wiele lepiej, niż rząd Platformy i PSL-u – zakończył były wiceminister.

kos

Źródło: www.telewizjarepublika.pl 

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe