loading
Proszę czekać...
Piotr Naimski: Budowa Baltic Pipe potrwa 24 miesiące i rozpocznie się w 2020 roku
Opublikowano dnia 04.06.2018 17:27
Naimski zaznaczył, że projekt jest realizowany bez opóźnień.

Adrian Grycuk - Wikimedia Commons/Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-SA 3.0 PL)

Pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej podkreślił , że „projekt budowy tego gazociągu zmienia strategiczne położenie Polski i dotyczy również statusu naszego kraju”. 

– Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z partnerami w Danii, Norwegii i Szwecji oraz w Niemczech. Mamy komplet pozwoleń – przekazał Naimski.


Naimski obiecał, że „nie ma zagrożeń dla harmonogramu budowy tego gazociągu”. Dodał też, że w sprawie jego realizacji „nie ma problemu finansowego”, a do końca tego roku będzie podpisana umowa ws. budowy. 

Źródło; tvp.info

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.