REKLAMA

Żona posła Gawłowskiego usłyszy? zarzuty. "Chodzi o pranie brudnych pieniędzy"

Jak podał Onet, Renata Listowska-Gawłowska została wezwana do prokuratury w charakterze podejrzanego. Śledczy zamierzają postawić żonie aresztowanego posła zarzuty – podaje Onet.pl
 Żona posła Gawłowskiego usłyszy? zarzuty. "Chodzi o pranie brudnych pieniędzy"
/ źródło: Screen You Tube

Śledztwo ws. Gawłowskiego sypie się tego stopnia, że główna prokurator prowadząca sprawę odeszła z tego śledztwa, że wszystkie dowody, które są przeprowadzane wskazują na to, że nie popełnił on najmniejszego czynu zabronionego, a wszelkiego rodzaju dowody przeprowadzone wskazują wręcz, że bardzo dobrze dbał o majątek państwowy - wyliczał Giertych.

- Próbuje się wymyślić kolejne rzeczy, które nie mają najmniejszego potwierdzenia w rzeczywistości po to, żeby zamącić obraz tego sypiącego się śledztwa - podkreśla Giertych.

Pytany, czy żona Gawłowskiego może usłyszeć zarzuty, Giertych odpowiedział, że może tak być. Jak pisze portal, informację potwierdziła sama Listowska-Gawłowska, która mówi, że została wezwana jako podejrzana na najbliższy poniedziałek. W wezwaniu dla żony polityka prokurator wymienił artykuł 299 kodeksu karnego; chodzi o pranie brudnych pieniędzy - pisze portal.

Źródło" Onet.pl

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura