REKLAMA

Ten gol kosztował życie. Ekspert zmarł po fatalnym wyniku…

Egipskie media poinformowały, że Abdel Radim Mohamed, były trener i ekspert piłkarski zmarł na zawał serca po meczu reprezentacji jego kraju z Arabią Saudyjską, który Egipt przegrał 1:2.
 Ten gol kosztował życie. Ekspert zmarł po fatalnym wyniku…
/ zrzut z ekranu

Mecz odbył się wczoraj i był z gatunku spotkań o „honor”, ponieważ pewne było, że z grupy wyjdzie Rosja i Urugwaj. Widowisko było dobre – obie drużyny walczyły o zwycięstwo, a decydująca bramka padła w ostatniej minucie. Niestety to smutny dzień dla egipskiej piłki – spotkanie w telewizji analizował ekspert i były trener Abdel Rahim Mohamed, który zmarł na zawał serca.

Wedle portalu egyptdoday.com, Mohamed poczuł się źle już w siedzibie egipskiej telewizji w Kairze. Ekspert miał bardzo emocjonalnie przeżywać mecz. Byłego trenera do szpitala przetransportował jego syn, niestety wkrótce mężczyzna zmarł.

Do tragicznego zdarzenia nawiązał Hector Cupe, trener reprezentacji znad Nilu, który wyraził kondolencję i nadzieje, że postawa jego drużyny nie przyczyniła się do śmierci Mohameda.

  Zmarły w przeszłości trenował takie zespoły jak Zalamek, el-Marrikh Sporting Club oraz Mansoura Sporting Club of Mansoura.

Kos

Źródło: wprost.pl


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura