Tomasz Lis: Kompromis na szczycie UE to koniec straszenia uchodźcami przez Kaczyńskiego

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Wczoraj, po zakończeniu pierwszego dnia szczytu Unii Europejskiej, osiągnięto kompromis dotyczący migracji, który gwarantuje, że relokacja uchodźców będzie się odbywała na zasadzie dobrowolności. Do sprawy odniósł się Tomasz Lis.
- napisał na Twitterze Lis.- News o ogromnym znaczeniu. Kompromis na szczycie UE w sprawie relokacji uchodźców. Będzie dobrowolna. Co to znaczy? W praktyce koniec skutecznego straszenia uchodźcami przez Kaczyńskiego i PIS. Tę kartę właśnie tacą
News o ogromnym znaczeniu. Kompromis na szczycie UE w sprawie relokacji uchodźców. Będzie dobrowolna. Co to znaczy? W praktyce koniec skutecznego straszenia uchodźcami przez Kaczyńskiego i PIS. Tę kartę właśnie tacą.
— Tomasz Lis (@lis_tomasz) 29 czerwca 2018
mk/k

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 29.06.2018 14:41
Komentarze
Umorzenie sprawy Tomasza Lisa. Jest komentarz eksperta
22.05.2024 18:03
Prokurator, która umorzyła sprawę Lisa, wcześniej umarzała sprawę Wrzosek
22.05.2024 17:02

Komentarzy: 0
"Wirtualna Polska" poinformowała w środę, że pod umorzeniem śledztwa ws. Tomasza Lisa, któremu groził zarzut naruszenia nietykalności cielesnej wobec pracujących z nim kobiet, podpisała się prokurator Edyta Dudzińska. Ta sama, która umorzyła głośne śledztwo prokurator Ewy Wrzosek ws. tzw. "wyborów kopertowych".
Czytaj więcej
Wraca skandal z Tomaszem Lisem: „Złapał ją za twarz, przycisnął do ściany, pocałował”
22.05.2024 10:39

Komentarzy: 0
Portal Wirtualna Polska ujawnia kompromitujące przykłady nagannych zachowań byłego red. naczelnego „Newsweeka”, które zostały opisane przez prokuratorów w dokumentach. Mimo szokujących zeznań świadków dochodzenie ws. dziennikarza zostało umorzone z powodu przedawnienia karalności czynu.
Czytaj więcej
Lis bronił Tuska w sprawie 100 konkretów w 100 dni. Takiej odpowiedzi Stanowskiego się nie spodziewał
23.03.2024 10:24
[Felieton „TS”] Tadeusz Płużański: „Demokrata” Bierut
13.03.2024 23:00

Komentarzy: 0
12 marca 1956 r. w Moskwie zmarł I sekretarz KC PZPR Bolesław Bierut. W przedwojennej wolnej Polsce funkcjonariusz Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii (bolszewików), Komunistycznej Partii Polskiej, po wojnie w PPR, a następnie w PZPR; w latach 1947–1952 prezydent RP.
Czytaj więcej

