REKLAMA

Marsz Równości pod Jasną Górą "Nie ma Boga". Środowiska prawicowe zapowiadają kontrmanifestację

- Przeniesiemy tęczową solidarność od Placu Daszyńskiego aż po Jasną Górę, gdzie pozdrowimy Paulinów. I Marsz Równości w Częstochowie przejdzie pod hasłem: "SOLIDARNOŚĆ NASZĄ BRONIĄ, HOMOFOBY NIECH SIĘ GONIĄ". (...) Tuż po Marszu zapraszamy wszystkich na manifestację w parku Staszica pod Jasną Górą! - piszą organizatorzy planowanego na niedzielę Marszu Równości w Częstochowie, publikując między innymi zdjęcia haseł takich jak: "Nie ma Boga, jest załoga" czy "Bisexual - double your luck to getting a fuck". Środowiska narodowe i konserwatywne zapowiadają kontrmanifestację w obronie Jasnej Góry pod hasłem "Reduta Niepokalanej"
 Marsz Równości pod Jasną Górą "Nie ma Boga". Środowiska prawicowe zapowiadają kontrmanifestację
/ Wikipedia domena publiczna

- Czy wśród uczestników i uczestniczek marszu równości są osoby, które kiedyś były związane z kościołem? Czescy dokumentaliści będą filmować pierwszą paradę równości w częstochowie oraz zlot rodziny Radia Maryja i szukają osób, które nie czują się przez Kościół akceptowane.


- piszą między innymi organizatorzy Marszu Równości

- Istnieją środowiska, które domagając się dla siebie nieograniczonej tolerancji, nie mają tej tolerancji dla nikogo innego. Bez zahamowań depczą tradycyjne wartości i obrażają uczucia religijne, a reakcje na swoje prymitywne zachowania obrzucają hasłami w stylu totalitarnym.

Środowiska te sięgają coraz dalej, po coraz to więcej, z coraz większą bezczelnością i zuchwałością. Ubliżają nam powołując się na demokrację, dążąc jednocześnie do narzucenia nam swojej dyktatury. Tym razem pokusili się o zadeptanie jednego z naszych najświętszych miejsc, dlatego odpowiedź musi być stanowcza.

8 lipca, środowiska lewicowe zamierzają przeprowadzić tzw "Marsz Równości" przez Częstochowę, od pl. Daszyńskiego aż na Błonia Jasnogórskie. Homoseksualiści zapowiedzieli, że "pozdrowią" Paulinów. Sądząc po wszystkich tego typu wydarzeniach, będzie to jedna wielka, wulgarna profanacja.

Dlatego też zapraszamy wszystkich katolików, do stanięcia na przeciw cywilizacji śmierci, której jedynym celem jest zniszczenie świata, jaki znamy. W tym symbolicznym miejscu, u stóp Jasnej Góry, stańmy po raz kolejny do bitwy, która może odmienić losy cywilizacyjnej wojny, w jaką zostaliśmy wplątani. 8 lipca zameldujcie się na Reducie Niepokalanej!


- odpowiadają organizatorzy "Reduty Niepokalanej"

Źródło: FB

cyk

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura