W. Wybranowski kpi: Bezstronni działacze Amnesty International, znani z walki o Alfiego, ogłosili...
07.07.2018 13:37

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Publicysta odniósł się ironicznie do deklaracji Amnesty International w sprawie reformy polskiego sądownictwa.
Wspaniali, odważni, szlachetni, bezstronni politycznie działacze Amnesty International, znani z odważnej walki o prawo do życia Alfiego Evansa - w "Faktach" TVN ogłosili, że nie ma wątpliwości, iż prezesem SN jest prof. Gersdorf. To przesądza sprawę. LOL
- skomentował publicysta.
Wspaniali, odwazni, szlachetni, bezstronni politycznie dzialacze Amnesty International, znani z odwaznej walki o prawo do zycia Alfiego Evansa - w "Faktach" TVN oglosili, ze nie ma watpliwosci, iz prezesem SN jest prof. Gersdorf. To przesadza sprawę. LOL????????
— Wojciech Wybranowski (@wybranowski) 6 lipca 2018
adg
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Tagi
Data publikacji: 07.07.2018 13:37
Sędzia wytatuowała sobie logo Iustitii. Symbol przynależności do subkultury, czy zagrożenie niezależności? [FOTO]
19.06.2025 13:32
Prezydent Duda ostro ws. wymiaru sprawiedliwości. "To wstrętne i podłe, ta grupa ludzi oszalała"
12.06.2025 15:36

Komentarzy: 0
W polskim wymiarze sprawiedliwości jest grupa, która oszalała z obawy przed naruszeniem jej przywilejów - ocenił prezydent Andrzej Duda. Jego zdaniem sędziowie powołani po 2017 roku są "w wielu przypadkach prześladowani" i poniżani, m.in. poprzez określanie ich mianem tzw. neosędziów.
Czytaj więcej
Amnesty International poprosiło Panią Mirosławę o pieniądze. Po tej odpowiedzi pewnie już więcej nie poproszą
30.10.2024 18:49
Anonimowy sędzia: Krystek prawie czołgał się w stronę Adama
27.10.2024 11:51
"Obrońcy praw człowieka" wściekli na Donalda Tuska
12.10.2024 21:04

Komentarzy: 0
Jednym z elementów strategii migracyjnej będzie czasowe terytorialne zawieszenie prawa do azylu. Będę się domagał uznania w Europie dla tej decyzji - oświadczył premier Donald Tusk podczas sobotniej konwencji Koalicji Obywatelskiej. Słowa Tuska wywołały oburzenie "obrońców praw człowieka".
Czytaj więcej


