REKLAMA

Polska okrzyknięta najgorszą drużyną Mundialu

Portal realsport101.com zajął się typowaniem najgorzej wypadających drużyn piłkarskich podczas trwających Mistrzostw Świata Rosja 2018. Reprezentacji naszego kraju przypadł mało zaszczytny tytuł.
 Polska okrzyknięta najgorszą drużyną Mundialu
/ YT, print screen
Spośród wszystkich drużyn wybrano najgorszą ósemkę, w której reprezentacja Polski uplasowana została na pierwszym, czyli najgorszym miejscu. Autorem rankingu jest Tomas Hill Lopez-Menchero.

Polskiej drużynie dziennikarz zarzucił "przygaszony i ponury styl gry", pisał także o zawiedzionych nadziejach na wielkie występy biało-czerwonych, szczególnie w tej niezbyt trudnej grupie, do jakiej Polska trafiła.
 


Zdaniem realsport101.com, Panama (2. miejsce w zestawieniu) była w rosyjskim turnieju najgorsza piłkarsko, Niemcy (3. lokata) okazali się największym rozczarowaniem mundialu, a Polska, która powinna zajść bardzo daleko, zawiodła w obu kategoriach, zasługując na miano "najgorszej jedenastki MŚ 2018" 
 

- podsumowują sportowefakty.pl

Poza Polską, Panamą i Niemcami w najgorszej ósemce znalazły się jeszcze reprezentacje Egiptu, Islandii, Australii, Kostaryki oraz Maroko.


adg

źródło: sportowefakty.pl

#REKLAMA_POZIOMA#


  

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura