loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Wyszkowski: Targowicka perfidia niemieckiej skargi Gersdorf ."Pozostaje oskarżyć PiS o Auschwitz i Katyń"
Opublikowano dnia 21.07.2018 13:34
- M. Gersdorf skarży się Niemcom, że będzie sprawowała urząd "na wychodźstwie". Targowicka perfidia tej skargi polega na tym, że jest to aluzja do września 1939 r. gdy agresja Niemiec i ZSRS zmusiły do wychodźstwa władze II RP. Teraz pozostaje oskarżyć PiS o Auschwitz i Katyń - pisze legendarny opozycjonista Krzysztof Wyszkowski komentując wypowiedzi byłej I Prezes SN, która w Niemczech ogłosiła się I Prezesem SN na wychodźstwie.

screen YouTube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.