loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Wyszkowski: Targowicka perfidia niemieckiej skargi Gersdorf ."Pozostaje oskarżyć PiS o Auschwitz i Katyń"
Opublikowano dnia 21.07.2018 13:34
- M. Gersdorf skarży się Niemcom, że będzie sprawowała urząd "na wychodźstwie". Targowicka perfidia tej skargi polega na tym, że jest to aluzja do września 1939 r. gdy agresja Niemiec i ZSRS zmusiły do wychodźstwa władze II RP. Teraz pozostaje oskarżyć PiS o Auschwitz i Katyń - pisze legendarny opozycjonista Krzysztof Wyszkowski komentując wypowiedzi byłej I Prezes SN, która w Niemczech ogłosiła się I Prezesem SN na wychodźstwie.

screen YouTube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.