Kuriozum. Legia zaliczyła jedną z największych kompromitacji w historii, trener "jest dumny z piłkarzy"

Legia Warszawa wygrała wczoraj w Trnawie z miejscowym Spartakiem 1-0, jednak wynik ten nie wystarczył do uzyskania awansu do 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów, gdyż w Warszawie „Wojskowi” przegrali 0-2. Po meczu kontrowersyjnie wypowiedział się trener warszawskiej drużyny, Dean Klafurić, który stwierdził, że jest dumny ze swoich piłkarzy…
 Kuriozum. Legia zaliczyła jedną z największych kompromitacji w historii, trener "jest dumny z piłkarzy"
wikipedia/Bronceb/CC BY-SA 4.0

 Taki jest futbol... Przegraliśmy ten dwumecz w pierwszym meczu w Warszawie, a dokładnie w 93. minucie, kiedy straciliśmy drugiego gola. Moja drużyna pokazała dzisiaj, że może grać znacznie lepiej. Zawodnicy pokazali, jak walczą za klub. Jestem z nich dumny, bo walczyli do końca, mimo że gra toczyła się nie po naszej myśli. W pierwszej połowie straciliśmy jednego zawodnika, w drugiej kolejnego.  Nawet kiedy graliśmy w osłabieniu, kontrolowaliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje i strzeliliśmy bramkę. Byliśmy bardzo blisko zdobycia kolejnej w samej końcówce. W ostatnich minutach podjęliśmy wiele ryzyka i nawet w ostatnich sekundach Carlitos oddał strzał, był bliski gola. Wygraliśmy mecz, ale przegraliśmy całą rywalizację.

powiedział trener Klafurić, zapominając, że wczorajsza porażka to jeden z najgorszych występów Legii w europejskich pucharach w historii.  

Źródło: legionisci.com
 

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?
Tygodnik

Opinie

Popkultura