Bestialski atak na Polaków w Anglii! Parę 30-latków pobito i oblano kwasem

Grupa czarnoskórych mężczyzn napadła na polskie małżeństwo mieszkające w Barking we wschodnim Londynie. Polaków pobito i oblano kwasem!
 Bestialski atak na Polaków w Anglii! Parę 30-latków pobito i oblano kwasem
/ Pixabay.com/CC0

- Razem z mężem szłam doładować kartę. Gdy wychodziliśmy ze sklepu, zaatakowało nas kilku czarnych mężczyzn. Mąż został uderzony kastetem w głowę. Zostaliśmy oboje oblani kwasem. Ja nie mam tak mocnych obrażeń, ale mąż nie widzi na jedno oko, całą twarz ma poparzoną i czeka go przeszczep

– tak relacjonowała zdarzenie zaatakowana Polka, a jej wypowiedź umieściła na jednym z portali społecznościowych jej siostra.

Do napaści na polskie małżeństwo doszło w centrum dzielnicy Barking, nieopodal stacji kolejowej. Oboje poszkodowani Polacy mają około 30 lat. To kolejna napaść na naszych obywateli w Wielkiej Brytanii w ostatnich miesiącach.

Policja prowadzi intensywne śledztwo w tej sprawie, jednak jak na razie nie odniosła się oficjalnie do tego zdarzenia. Lekarze potwierdzają, że twarz Polaka została bardzo dotkliwie poparzona kwasem i konieczny będzie przeszczep skóry.

telewizjarepublika.pl


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe