Polonia pisze list do Trumpa. Prypomina o deklaracji pomocy w śledztwie smoleńskim i budowy baz w Polsce

W Doylestown, podczas V Zjazdu Klubów Gazety Polskiej USA i Kanady, odczytano list, jaki Polonia napisała do Prezydenta Stanów Zjednoczonych.
 Polonia pisze list do Trumpa. Prypomina o deklaracji pomocy w śledztwie smoleńskim i budowy baz w Polsce
/ YT, print screen
Polonia przypomina prezydentowi, że znaczna jej większość głosowała na niego w ostatnich wyborach i ten sam elektorat związany jest z Komitetem Upamiętnienia Katastrofy Smoleńskiej. 
 

chcielibyśmy zwrócić Pańską uwagę na deklarację o pomocy w śledztwie w sprawie katastrofy lotniczej nad Smoleńskiem. Wiemy, że Pańska deklaracja (…) jest trudna do realizacji. Uważamy jednak, że istnieje wiele narzędzi dostępnych dla USA

- napisano w liście.

 

Drugą ważną kwestią, którą mocno wspieramy, i o której również mówił Pan na spotkaniu w Chicago, jest zwiększenie liczby żołnierzy amerykańskich stacjonujących w Polsce, a także ustanowienie tam stałych baz...

- dodała Polonia.

W związku ze swoimi postulatami Polonia proponuje Trumpowi spotkanie i rozmowę o realizacji jego przedwyborczych obietnic.

adg

źródło: niezależna.pl

#REKLAMA_POZIOMA#


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe