[video] Dr Rafał Brzeski o porozumieniu izraelsko-niemieckim przeciw Polsce
08.09.2018 20:10
![[video] Dr Rafał Brzeski o porozumieniu izraelsko-niemieckim przeciw Polsce](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/436dad21-eb15-4536-89b4-217ec5b78e9e/23559.jpg?p=article_hero_mobile)
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Podczas jednego z wykładów dr Brzeski, specjalista w dziedzinie wojny informacyjnej, służb specjalnych oraz terroryzmu, odniósł się do sprawy informacji, jakie przekazał mu izraelski agent.
- relacjonuje Brzeski.Pan Andrzej Kiełczyński był w partii Likud odpowiedzialnym za bezpieczeństwo. Był wcześniej terrorystą, robił zamachy bombowe na różne biura Lufthanzy. (…) A później był najlepszym agentem CIA w Izraelu. (…) Na początku lat 90-tych widzieliśmy się w Warszawie, przeprowadziliśmy kilkanaście wielogodzinnych rozmów
- opowiedział.Odlatując z Polski powiedział mi na pożegnanie, na kilka godzin przed odlotem: "Panie Rafale, ja wpędzałem w kompleks winy Niemców. Skutecznie. To ja Pana teraz ostrzegam (…) Nasi - tzn. Izrael - porozumieli się z Niemcami, żeby wpędzić was - Polaków - w kompleks winy"
Agent Cia w Izrealu A.Kielcznski wyjawil,ze Izreal porozumial sie z Niemcami zeby Polakow wpedzic w kompleks winy. pic.twitter.com/cGhItDTXhd
— AlicjaMiaa☘ (@AlicjaMiaa) 7 września 2018
adg
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 08.09.2018 20:10
Ekspert: Centralizacja UE jest potrzebna Niemcom do porozumienia z Rosją
03.04.2026 10:52

Komentarzy: 0
„Zniesienie zasady jednomyślności w polityce zagranicznej jest warunkiem niezbędnym do porozumienia z Rosją, bo inaczej zagrożone państwa wschodniej flanki – Polska, Bałtowie, Skandynawowie – zawetują to” - mówi w wywiadzie dla Tysol.pl prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski, członek Rady Bezpieczeństwa i Obronności przy Prezydencie RP .
Czytaj więcej
Niemcy. Dzieci ukarane za niepodpisanie przez rodziców genderowej "lojalki"
02.04.2026 20:16

Komentarzy: 1
Niemcy. Rodzice trójki dzieci sprzeciwili się ideologii gender. Nowa nauczycielka biologii była bowiem zdania, iż dzieci mogą identyfikować się jako szczenięta. Kiedy dorośli odmówili podpisania swego rodzaju "lojalki", ich dzieci spotkała surowa kara.
Czytaj więcej
Gen. Wroński: Jeżeli USA wyjdą z NATO, stworzą twardą alternatywę
02.04.2026 15:23

Komentarzy: 0
Jeżeli USA wyjdą z NATO, stworzą alternatywę złożoną z twardych sojuszników – uważa gen. Dariusz Wroński, były dowódca 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych, absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomii u pani prof. Doroty Simpson (Uniwersytet Gdański).
Czytaj więcej
UE wstrzyma pomoc dla Ukrainy? Berliner Zeitung: Nie chodzi tylko o sprzeciw Orbana
02.04.2026 14:17
Nowa aplikacja narzędziem presji na rząd Niemiec. W tle migranci
02.04.2026 14:06

