Cymański: Jest polowanie na prezydenta Dudę

Uważam, że słowa prezydenta Andrzeja Dudy w Leżajsku były mocne. Obrazowo, może trochę za mocno, prezydent jakby pokazał pazurki - stwierdził Tadeusz Cymański
źródło: Screen You Tube
- Kiedy nasze sprawy zostaną rozwiązane, będziemy się zajmowali sprawami europejskimi, a na razie niech nas zostawią w spokoju i pozwolą nam naprawiać Polskę - mówił w Leżajsku na Podkarpaciu prezydent Andrzej Duda.

Uważam, że to były mocne słowa. Obrazowo, może trochę za mocno, prezydent jakby pokazał pazurki. On powiedział to do ludzi, to było pełnokrwiste. Powiedział tak: jeżeli my tu, w Polsce nie poprawimy naszych spraw i my sami tu, nikt nam nie będzie dyktował, co mamy robić, to jest imaginacja - oceniał w TVN24 poseł PiS Tadeusz Cymański.

- To bardziej pretekst, to słowo, bo to jest polowanie w tej chwili, nie wiem czy pan zauważył. Polowanie ogromne, polityka jest tak brutalna w Polsce. Polowanie jest na prezydenta. Każde słowo, my to samo robimy, ale chwycono się tego słowa - komentował. Dodał, że prezydent mógł użyć zręczniejszych słów, ale nie jest artystą, tylko prezydentem.

Źródło: Rzeczpospolita

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: