REKLAMA

[Acta2] Wellmann pytała "Czy obudzicie się kiedy zabiorą wam internet?" Odpowiedź o 16.00 pod PE w W-wie

- Naprawdę wszystko wam jedno, w jakim kraju żyjecie? Czy jest wolność, czy mamy demokrację, czy przestrzegane są prawa człowieka i obywatela? Czy mamy prawo i sprawiedliwość? Co się musi zdarzyć, żebyście się obudzili z letargu? Zabraknie caffe latte z sojowym mlekiem? Wyłączą internet? - pisała Dorota Wellmann w felietonie dla Wysokich Obcasów mając oczywiście na myśli rzekomy "zamach PiS" na internet. Jak do tej pory PiS nie zrobił internetowi żadnej krzywdy. Za to na wolność słowa w internecie zamachnęła się ukochany przez Dorotę Wellman Parlament Europejski z pomocą nie mniej ukochanej opozycji pod postacią europarlamentarzystów Platformy Obywatelskiej, którzy jeszcze niedawno sami głośno gardłowali przeciwko ACTA2. Demonstracja przeciwko eurozamordyzmowi odbędzie się o godzinie 16.00 pod siedzibą przedstawicielstwa Parlamentu Europejskiego w Warszawie ul. Jasna 14/16. Transmisja z demonstracji na Tysol.pl
 [Acta2] Wellmann pytała "Czy obudzicie się kiedy zabiorą wam internet?" Odpowiedź o 16.00 pod PE w W-wie
/ Stop ACTA2 logo

????????:???????? - 12.09 Parlament Europejski dzięki głosom europosłów PO przegłosował ACTA2. stopACTA2 to każdy użytkownik internetu, który ceni sobie wolność słowa i nie zgadza się na cenzurę. 

???????????????????????????????????????????????? ???????????????????? ????????????????????????????????????????????????????!

#StopACTA2 - To naprawdę jest nasza ostatnia szansa. Krótka piłka - chcecie, żeby internet był nadal nasz? To po prostu przyjdźcie! W maskach, bez masek, z transparentami, bez transparentów... Bądźcie z nami! Prosimy, wzywamy, apelujemy - nie będziemy mieli więcej szans - musimy zmusić PE i wszystkich polityków, aby odrzucili tę dyrektywę!

Spotykamy się w całym kraju PIĄTEGO PAŹDZIERNIKA (5.10) o godzinie 18:00 i wspólnie rozpalamy ogień, w którym w popiół obróci się unijna Dyrektywa o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym!

KOLEJNE MIASTA DOŁĄCZAJĄ DO AKCJI! BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO! PRZEKAŻCIE TO DALEJ!

Każdy, komu zależy na wolności w internecie. ZJEDNOCZENI W WALCE O WOLNY INTERNET 2012 - 2018!

Razem pokonamy #ACTA2! Ręce precz od internetu!


- czytamy na stronie organizatorów akcji. Do tej poty udział w demonstracji na stronie zadeklarowało ok tysiąca osób, a kolejnych osiem tysięcy wyraziło zainteresowanie

TUTAJ MOŻNA WYRAZIĆ POPARCIE

cyk
 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura