300 turystów z Polski utknęło zagranicą, biuro podróży jest niewypłacalne
21.09.2018 12:12

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Biuro podróży Millennium Travel International Sp. z o.o. z Legnicy na Dolnym Śląsku jest niewypłacalne. 300 turystów odpoczywających w Grecji, Bułgarii i Albanii utknęło zagranicą. Ich powrót do Polski zorganizowany będzie w porozumieniu z ubezpieczycielem - informuje RMF FM.
Władze Millennium Travel International z Legnicy same zgłosiły się do urzędu z prośbą o pomoc. Jak podaje RMF, zagranicą utknęło 300 turystów. Na powrót do Polski czekają odpoczywające na Korfu w Grecji, Słonecznym Brzegu w Bułgarii i Ksamili w Albanii.
mk
mk

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Tagi
Data publikacji: 21.09.2018 12:12
Komunikat dla mieszkańców woj. małopolskiego
27.12.2025 14:47

Komentarzy: 0
Świąteczni goście zaczęli wyjeżdżać z Zakopanego, a na ich miejsce przyjeżdżają turyści, którzy planują spędzić pod Tatrami Sylwestra. Wymiana turnusów spowodowała w sobotę duże utrudnienia w ruchu na popularnej Zakopiance oraz w samym Zakopanem.
Czytaj więcej
Od lutego dostęp do najsłynniejszej rzymskiej fontanny tylko z biletem
19.12.2025 17:41
Ryzykowny spacer po Morskim Oku. Wśród turystów były dzieci
14.12.2025 16:54
Berlin nie osiągnął celu turystycznego. Władze podały dane
14.12.2025 14:59
Niepokojące sceny w Tatrach. Turystów nic nie powstrzymało
01.12.2025 17:11

Komentarzy: 0
Nagrania z Morskiego Oka wywołały wiele emocji. W sieci pojawiły się filmy pokazujące turystów biegających po cienkim, dopiero tworzącym się lodzie, mimo jasnych apeli Tatrzańskiego Parku Narodowego o unikanie takich zachowań. Wśród osób widocznych na nagraniach są nie tylko dorośli, ale również dzieci. Internauci nie kryją oburzenia.
Czytaj więcej


