loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Protestowali w Sejmie, teraz startują z list wyborczych PO i Nowoczesnej
Opublikowano dnia 21.09.2018 15:23
Aneta Rzepka, która brała udział w 40-dniowym proteście opiekunów osób niepełnosprawnych w Sejmie, ogłosiła właśnie, że wystartuje w wyborach samorządowych z list koalicji Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej. Rzepka kandydować będzie do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

screen yt

To już kolejna z protestujących osób, która zasili szeregi Koalicji Obywatelskiej w najbliższych wyborach. Już wcześniej poinformowano, że Adrian Glinka będzie kandydował do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, natomiast Jakub Hartwich – na radnego Torunia.
mk/k/źródło: dorzeczy.pl

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.