[video] "Obrońca demokracji": Byłem dziennikarzem, wiem na czym polega funkcja propagandowa
![[video] "Obrońca demokracji": Byłem dziennikarzem, wiem na czym polega funkcja propagandowa](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/1fab4f5f-84f4-49f2-9b99-831dbada3ced/24059.jpg?p=article_hero_mobile)
Na proteście KODu dziennikarka TVP Info odbyła ciekawą wymianę zdań z jednym z manifestantów.
- stwierdził mężczyzna.Pani spełnia określoną funkcję propagandową, ja sam byłem dziennikarzem i wiem na czym to polega
- dopytywała dziennikarka.Funkcja propagandowa?
- odpowiedział protestujący, który za późno zorientował się, co powiedział.
Pani, niech Pani nie będzie taka cwana
adgReporterka Pani Ania natrafia na byłego dziennikarza KODomite????
— PikuśPOL (@pikus_pol) 22 września 2018
- Pani spełnia określoną funkcję propagandową. Ja sam byłem dziennikarzem i WIEM NA CZYM POLEGA????????
- Funkcja propagandowa??????????????????????????????????????
Materiał #WTyleWizji pic.twitter.com/TzNieE8Ldz
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Tagi
Data publikacji: 22.09.2018 18:32
Komentarze
Manifestacja więzienników. Kołodziejski: Od wielu lat nasza służba jest dyskryminowana
01.06.2026 09:16

Komentarzy: 0
– Solidarność zabiegała o dodatek mieszkaniowy dla Służby Więziennej już od listopada 2024 roku, kiedy manifestowaliśmy przed siedzibą RDS-u w Warszawie. Ostatecznie przyznano nam świadczenie pod koniec 2025 roku, a teraz po kilku miesiącach okazuje się, że nasze rozwiązania nie pasują Ministerstwu Finansów – powiedział nam Andrzej Kołodziejski, przewodniczący „S” w Służbie Więziennej przed planowaną na 10 czerwca manifestacją więzienników w Warszawie.
Czytaj więcej
Manifestacja "Dobra szkoła - silna Polska" już 14 czerwca w Warszawie
27.05.2026 21:41

Komentarzy: 0
14 czerwca 2026 roku o godz. 12:00 pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w Warszawie odbędzie się manifestacja pod hasłem „Dobra szkoła – silna Polska”. Wydarzenie organizuje Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły, zrzeszająca 94 organizacje społeczne.
Czytaj więcej
„3 proc. dla nauki, 100 proc. dla Polski”. Przed Sejmem protestowali naukowcy
27.05.2026 19:52

Komentarzy: 0
O zwiększenie finansowania nauki, zapewnienie odpowiednich środków na stabilne prowadzenie badań i powiązanie wynagrodzeń w nauce ze średnią pensją w sektorze przedsiębiorstw apelowali w środę pod Sejmem naukowcy. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele Krajowej Sekcji Nauki NSZZ "Solidarność".
Czytaj więcej
Setki milionów dla TVP. Kolejne przelewy z budżetu państwa
27.05.2026 15:41
Tysiące Hiszpanów wyszły na ulice Madrytu. Wielki protest przeciwko rządowi Sáncheza
23.05.2026 15:05

Komentarzy: 0
Dziesiątki tysięcy osób przeszły ulicami Madrytu, domagając się odejścia Pedra Sáncheza i rozpisania przedterminowych wyborów. Demonstranci protestowali przeciwko korupcji oraz polityce obecnego rządu, a atmosfera dodatkowo zaostrzyła się po postawieniu zarzutów byłemu premierowi José Luisowi Rodríguezowi Zapatero.
Czytaj więcej
