loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa w PR24: Znacie historię dzielnego generała Kufa Drahrepusa?
Opublikowano dnia 25.09.2018 15:09
- Znacie historię generała Kufa Drahrepusa? Tak tak, to ten sam, który wcielając się w postać amerykańskiego wojskowego zapewniał złaknionych „głosów z zagranicy” naszych biednych lokalnych „obrońców demokracji” o swoim wsparciu dla ich demokratycznej rewolucji. Niestety, choć do stworzenia jego postaci wykorzystano grafikę jakże wiarygodnego hejterskiego profilu „Sok z buraka”, ku rozpaczy sił praworządności i konstytucjonalności, generał okazał się być aktorem porno zwanym „Łysym”, a co bardziej kumaci, którzy wpadli na to żeby jego nazwisko i imię przeczytać wspak, pojęli szybko w czym się specjalizującym. Wkręcani się wściekli, wkręcający padli ze śmiechu, ale w końcu wszystkim przeszło i zdawało się, że sprawa stała się już tylko zabawną historią. W końcu nie da się dwa razy nabrać na ten sam numer. - mówił w felietonie dla Polskiego Radia 24 Cezary Krysztopa

screen FB

- Nic bardziej mylnego - Generale, wyjął mi Pan to z ust – oświadczyła wczoraj równie wielka co skuteczna w walce o demokrację pisarka Maria Nurowska za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych, komentując kolejny rzekomy mem „Soku z buraka”, który znów przedstawiał rzekomego dziarskiego generała, tym razem zmontowanego na jednej kanapie z prezydentem Trumpem: „Dowódca amerykańskiej jednostki wojskowej generał Kuf Drahrepus podczas dzisiejszego spotkania z Donaldem Trumpem powiedział: Jarosław Kaczyński to człowiek opętany żądzą władzy. Takich ludzi powinno się zamykać w specjalnych ośrodkach a nie dopuszczać do decydowania o losie 40-milionowego narodu. Nic dodać nic ująć, dziękujemy!”. Wątpliwości wielkiej pisarki nie wzbudziła nawet nie do końca idealnie wklejona głowa „Łysego”. Tak to jest kiedy widzi się to co bardzo chce się zobaczyć.
(...)
Zakładam, że taka Maria Nurowska, rzeczywiście jako pisarka mająca pewne sukcesy, zapraszana przez „wiodące media” do komentowania bieżących spraw, będąca jak rozumiem, również przez to, dla ich odbiorców, jakimś tam autorytetem, jest miarodajnym przedstawicielem tak zwanych „elit III RP”. Warto też przypomnieć, że to również ona chwaliła się ostatnio tym, że wykonała laleczkę voodoo posła Piotrowicza i wbija w nią szpilki, na co z kolei odpowiedziała równie wielka reżyser Agnieszka Holland opowiadając o własnych, podobnych doświadczeniach. Można by oczywiście poprzestać na konstatacji, że widać jakość zbiorowych halucynacji upadającego oddziału psychiatrycznego, na którym przechodzą odwyk byli władcy marionetek, uległa ostatnio znaczącym fluktuacjom, jednak znacznie smutniejsze jest narzucające się pytanie: Rany, to są ci sami, czy tacy sami ludzie, którzy trzymali ten naród za mordy przez prawie trzydzieści (oczywiście zależy jak liczyć) lat? 

Proszę państwa, zgroza.


- mówił Cezary Krysztopa

Całość audycji do odsłuchania na stronie Polskiego Radia 24

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Taśmy, Tusk, Berlin i … pomarańcze
Najpierw ogłasza się, ze na tych taśmach jest coś o kupowaniu mieszkań na słupa, po czym następnego dnia publikuje się taśmę, na której tego wątku jakoś nie ma. Ale medialne „grzanie” było, tytuły i oskarżenia pozostały.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Wg. wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat
Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować - repolonizować….”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.