Maleńczuk znów odleciał. "To nie ja, a Jarosław Kaczyński jest symbolem seksu w tym kraju" 

Znany muzyk w rozmowie z Dorotą Wysocką-Schnepf z "Gazety Wyborczej" znów szokuje. Po raz kolejny ostro krytykuje rząd PiS, a Jarosława Kaczyńskiego prześmiewczo nazywa "symbolem seksu". Oberwało się również Pawłowi Kukizowi.
 Maleńczuk znów odleciał. "To nie ja, a Jarosław Kaczyński jest symbolem seksu w tym kraju" 
/ screen YT
Na pytanie dziennikarki, czy przyzwyczaił się już do rządów Prawa i Sprawiedliwości, Maleńczuk odpowiada, że "do tego nie da się przyzwyczaić". 
 

Im właśnie o to chodzi, żebyśmy się przyzwyczaili. Żebyśmy znudzili się tymi wszystkimi protestami. Ja mam na to taki fragment piosenki: „reżimem tu pachnie, już to dobrze znamy i tak się powoli doń przyzwyczajamy”


- mówił. Jego zdaniem ludzie w Polsce są "zastraszeni".
 

A zawsze mi się wydawało, że kogo jak kogo, ale Polaków to się nie da zastraszyć. Że nie da się z Polaków zrobić konfidentów, sygnalistów, że to nie jest taki naród. Tylko że naród to są pokolenia, być może moje pokolenie jest inne niż pokolenie, które teraz wyrosło. Mówię o nim: szpetni czterdziestoletni. Widzę te pokłady – nie wiem, czy mogę użyć tego słowa – dupowłaztwa najzwyczajniej w świecie


- powiedział. Mówił także o Jarosławie Kaczyńskim, którego prześmiewczo nazwał "symbolem seksu w tym kraju".
 

Od dziecka chciałem być symbolem seksu, a ciągle mnie ktoś wyprzedza. Jest to niestety Jarosław Kaczyński. Ile ja wydaję na garnitury! On pelerynkę zakłada i ma od razu 5 milionów wejść. Długo się zastanawiałem jak to jest, że to Jarosław Kaczyński, a nie ja, jest symbolem seksu w tym kraju


- zastanawia się Maleńczuk. Skrytykował również Pawła Kukiza.
 

Jak się mnie pytają czego się wstydzę, to mówię, że płyty z Kukizem. (…) Tonący brzydko się chwyta. Kiedy wyszły te hitlerosympatie na wierzch, to wyskoczył z tym, że nosiłem tęczową swastykę na szy. (...) Ja ci przypomnę, Paweł, jak w 1993 r. powiedziałeś: "A teraz powitamy się staropolskim sieg heil!"


- opowiada. Dodał, że Kukiz nie jest już artystą, a poza tym "nie rozumie jak artysta może być prawicowy". Skomentował także reformę sądownictwa i fakt, że nie ma masowych protestów społecznych w obronie sądów.
 

Nie wiem czy prosty wieśniak na mojej wsi w ogóle wie o co chodzi. Jego dziwi, że sąd nie chce się poddać władzy. To społeczeństwo jeszcze musi się wiele nauczyć 


– podsumował Maleńczuk.
źródło: wyborcza.pl, dziennik.pl

raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe