Policja dementuje fake-newsa "wiodących mediów" nt. demonstracji aborterów: "Nie rozwiązaliśmy marszu"
30.09.2018 23:13

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Wbrew informacjom, które pojawiły się m.in . w Interii i na rp.pl policja nie rozwiązała żadnego marszu. Rozwiązanie zgromadzenia ogłosiła jego organizatorka - podaje oficjalny profil stołecznej policji
- Jednocześnie informujemy, że w trakcie zgromadzenia nie używano rac. Pirotechnika została użyta po zakończeniu zgromadzenia. Zebrany materiał filmowy zostanie teraz wykorzystany w czynnościach zmierzających do ustalenia osób dopuszczających się naruszenia prawa.
- pisze stołeczna policja
\nJednocześnie informujemy, że w trakcie zgromadzenia nie używano rac. Pirotechnika została użyta po zakończeniu zgromadzenia. Zebrany materiał filmowy zostanie teraz wykorzystany w czynnościach zmierzających do ustalenia osób dopuszczających się naruszenia prawa.
— Policja Warszawa (@Policja_KSP) 30 września 2018

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 30.09.2018 23:13
Policja: Trwają poszukiwania 44-letniego Tomasza
29.03.2026 11:58

Komentarzy: 0
Od pewnego czasu nie ma kontaktu z 44-letnim Tomaszem Breńskim, którego poszukują funkcjonariusze z Komisariat Policji Warszawa Bemowo. Mężczyzna zniknął 28 marca i do tej pory nie wrócił do domu ani nie odezwał się do bliskich.
Czytaj więcej
Dramat na drodze krajowej. Nie żyją trzy osoby
29.03.2026 07:57
Groźny incydent w Anglii. Auto wjechało w tłum ludzi
29.03.2026 06:08
Tajemniczy obiekt w lesie. Są nowe informacje
28.03.2026 20:38

Komentarzy: 0
Zabezpieczony w lesie w Rudniku obiekt to balony przemytnicze z zawartością 4 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy - przekazała PAP w sobotę starszy sierżant Paula Antolak z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.
Czytaj więcej
Poważny wypadek na DK44. Są ranni i duże utrudnienia
28.03.2026 19:45

Komentarzy: 0
Pięć osób zostało rannych w wyniku zderzenia dwóch samochodów, do którego doszło w sobotę na drodze krajowej nr 44 w Bieruniu. Trasa po wypadku jest zablokowana. Poszkodowani zostali zabrani do szpitali, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – podała policja.
Czytaj więcej
