loading
Proszę czekać...
Lubnauer: Wybory sejmikowe będą praktycznie plebiscytem
Opublikowano dnia 17.10.2018 10:30
Wybory samorządowe nadchodzą wielkimi krokami. Na antenie radiowych "Sygnałów Dnia" znaczenie wyborów do sejmiku oceniła Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej.

polskieradio.pl
- Bardzo ważne będą wybory sejmikowe, bo one też będą decydować o tym, jak będziemy obserwować tę scenę polityczną. I co więcej, te wybory sejmikowe będą plebiscytem praktycznie, plebiscytem między Koalicją Obywatelską a PiS-em. W związku z tym myślę, że budzą tym razem większe trochę... trochę więcej emocji niż zwykle
- zaznaczyła Lubnauer. 

Źródło: polskieradio.pl
kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Jacek
Matysiak

Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.