loading
Proszę czekać...
[AUDIO] Cejrowski ostro atakuje PiS: Pisiory mnie wkurzają. Jest temat, którego nikt nie rusza: imigranci
Opublikowano dnia 18.10.2018 09:53
Wojciech Cejrowski w rozmowie radiowej ostro zaatakował Prawo i Sprawiedliwość zarzucając, że partia ta nie wypełniła swoich obietnic dotyczących nie przyjmowania uchodźców z krajów islamskich. 

screen YT

Kto mnie wkurza najbardziej? Pisiory mnie wkurzają tym razem najbardziej. Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewija. Imigranci. Których PiS miał nie wpuszczać i myślę, że sporo głosów w wyborach parlamentarnych uzyskał dlatego, bo stali w opozycji do PO, która twierdziła, że Polska - tak jak cała Europa - powinna przyjąć tych biednych uchodźców


- zaczął Wojciech Cejrowski. 
 

PiS natomiast mówił twardym językiem, że islamistów w Polsce nie chce, dlatego będziemy przyjmowali repatriantów z Kazachstanu co najwyżej. I tak miało być. Wyborca zdecydował


- kontynuował publicysta. Wskazał jednak, że PiS nie dotrzymał tej obietnicy.
 

Jednak odkąd PiS rządzi, masowo sprowadzani są robotnicy z krajów takich jak terrorystyczny Pakistan, wpisany przez Trumpa na listę podejrzanych. Z sąsiednich Indii sprowadzają. Niby pracowników, bo brakuje rąk do pracy. I są firmy, które idą do urzędu pracy i mówią, że potrzebują pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów. I w Polsce nie ma, a w Indiach są, bo tam jest angielski urzędowy. I za pomocą takiej sztuczki z Pakistanu i z Indii sprowadzają w tysiącach pracowników. I żadna telewizja, ani PO TVN, ani PiS TVP, żadna telewizja nie porusza tematu, tylko internet huczy


- mówił Cejrowski.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Rosja oddaje Kuryle, ale może zyskuje coś więcej
Na spotkanie państw ASEAN, które odbywało się w Singapurze przybyła liczna rosyjska delegacja z prezydentem Putinem na czele. Przybyła w swoim stylu, tzn. z półtoragodzinnym opóźnieniem. Putin znany jest z tego, że każe swoim rozmówcom czekać – czekał Papież, ostatnio przybył w ostatnim momencie, oczywiście spóźniony, na uroczystości zakończenia I wojny światowej. Trudno powiedzieć czy jest to wynik pewnego chaosu organizacyjnego, czy celowe działanie mające na celu okazanie rozmówcom lekceważenia. Za czasów mojej młodości rozpowszechnionym był pogląd, że taki ostentacyjny brak punktualności jest przede wszystkim przejawem braku kultury. Ale nie oczekujmy zbyt wiele od rosyjskich oficjeli.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.