loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kinga Gajewska internetowym trollem? Interesujące doniesienia "Faktu". Jest komentarz posłanki
Opublikowano dnia 18.10.2018 14:22
"Ugryź PiSowca" to fanpage na portalu społecznościowym Facebook, który zajmuje się atakowaniem polityków popierających "dobrą zmianę" w mało wybredny sposób. Przykładowo ostatnio autorzy profilu udostępnili graficzne porównanie posła Adama Andruszkiewicza z Wolnych i Solidarnych z dmuchaną lalką z sex-shopu. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że... fanpage jest prowadzony przez posłankę Platformy Obywatelskiej, Kingę Gajewską. 

screen YT
Jedna z poszlak która - niczym nitka do kłębka - prowadzi do Gajewskiej to przedstawiona przez "Fakt" informacja, jaką możemy sami podejrzeć w historii rzeczonego profilu. Gdy klikniemy w "Informację o stronie", a następnie podejrzymy historię fanpage'a, okaże się, że wcześniej nosił on nazwę "Ślub z Best Moments". Natomiast Best Moments to nazwa firmy założonej w roku 2011 przez... Kingę Gajewską. Zadziwiający zbieg okoliczności. Była to jednoosobowa działalność gospodarcza, zajmująca się organizowaniem ślubów. Mało tego. Jak klikniemy w rubrykę "powiązane strony", to okaże się, że fanpage jest powiązany m.in z profilem "Biuro poselskie Kingi Gajewskiej". 

Nie znam takiego profilu, nie wiem o co chodzi 


– skomentowała sprawę w rozmowie z "Faktem" Kinga Gajewska.źródło: fakt.pl, facebook

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.