Polka ocaliła Niemkę przed gwałtem imigranta

21-letnia Polka Karolina Smaga wracała z koleżanką Lindą Cariglią z imprezy, gdy usłyszały z podliskich krzaków dziwne odgłosy. Po chwili namysłu dziewczęta podjęły kroki, których nie powstydziłby się żaden heros.
 Polka ocaliła Niemkę przed gwałtem imigranta
pexels.com
We wczesnych godzinach rannych 14 października dwie młode kobiety wracały do domu z klubu. Przechodziły przez park zmierzając w stronę stacji kolejowej, kiedy dotarły do nich dziwne dźwięki. W pierwszej chwili myślały, że w krzakach spotkała się jakaś para. Kiedy jednak nabrały podejrzeń, że może chodzić o akt przemocy, natychmiast zareagowały.
 


Siedział na niej okrakiem, miał rozpięte spodnie. Zapytałam tę dziewczynę, czy wszystko w porządku. Wtedy spojrzała na mnie i powiedziała: „Pomóżcie mi, proszę”. Wiedziałam już, że to próba gwałtu

- opowiada Karolina Smaga. Kobieta wspomina, że kiedy oprawca nie reagował na jej krzyki rzuciła się na niego i zepchnęła go z dziewczyny.

Linda relacjonuje, że Karolina najpierw wepchnęła zszokowaną ofiarę w jej ramiona, a kiedy chwilę później Polka próbowała porozmawiać z policją przez telefon, przestępca uderzył ją i podjął ucieczkę. Karolina ruszyła za nim w pogoń. Oprawca, który okazał się być marokańskim imigrantem, skaleczył dziewczynę nożem i zbiegł. Jednak dzięki szybkiej interwencji i zeznaniom młodych dziewcząt, Marokańczyk został ujęty przez miejscową policję.

Na temat waleczności i wspaniałej postawy naszej rodaczki piszą niemieckie media.


adg

źródło: wprost.pl

#REKLAMA_POZIOMA#

 


Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura