loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[KZD] Solidarność z Bolesławca podarowała Sali BHP okolicznościowy prezent
Opublikowano dnia 26.10.2018 13:19
Podczas Krajowego Zjazdu Delegatów w Częstochowie członkowie i sympatycy Solidarności z Bolesławca i Powiatu Bolesławieckiego podarowali na rzecz historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej okolicznościowy serwis ceramiczny. Prezent ma służyć uczczeniu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Ceramikę wykonano w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec Sp. z o.o. w Bolesławcu.

fot. Robert Wąsik, Tygodnik Solidarność

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować kolegom za taki wspaniały prezent. Ceramika stanie w Sali BHP, w odpowiednim miejscu, odpowiednio wyeksponowana


- powiedział przewodniczący Solidarności Piotr Duda.


raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Chora miłość do okupantów
Zadaję to pytanie wszystkim, którzy nadal bronią dalszego istnienia w Polsce Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz pomników Armii Czerwonej w przestrzeni publicznej III RP.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Neofaszyści", "Prawicowi ekstremiści" czyli niemiecka prasa o Marszu Niepodległości 2018
Zapraszamy na przegląd niemieckiej prasy autorstwa Mariana Panica.
avatar
Adrian
Wachowiak

Adrian Wachowiak: Wprowadzanie równości na siłę zawsze kończy się rzeką krwi
Dzień po 229. rocznicy obalenia Bastylii, które zapoczątkowało Rewolucję Francuską, mistrzem świata w piłce nożnej została reprezentacja Trójkolorowych. Trzy kolory francuskiej flagi oznaczają kolejno: króla (biały), szlachtę (niebieski) i lud (czerwony). Umieszczenie ich razem na fladze Republiki ma symbolizować równość. Rewolucja wprowadziła w życie to piękne hasło za pomocą wynalazku Antoniego Louisa, rozpropagowanego przez Józefa Ignacego Guillotina. Tak jak skośne ostrze gilotyny poprzez ścięcie głowy równało wszystkich przeciwników Rewolucji, włączając w to samego króla Ludwika XVI, tak współczesna lewica od dziesięcioleci, wbrew logice i biologii, stara się równać wszystkich coraz bardziej absurdalnymi przepisami. Zainfekowani utopijną wizją równości lewicowi aktywiści nie cofną się przed niczym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.