[video] Wzruszające. Dzieci z Małej Armii Janosika na 100-lecie Niepodległej
03.11.2018 10:51
![[video] Wzruszające. Dzieci z Małej Armii Janosika na 100-lecie Niepodległej](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/59b46cf8-023f-4a2f-a641-55b16a09095d/25531.jpg?p=article_hero_mobile)
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Dzieci i młodzież z zespołu Mała Armia Janosika w taki oto sposób celebrują setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Klasyczna polska pieśń patriotyczna "Białe Róże" skomponowana przez Mieczysława Kozara-Słobódzkiego do słów Kazimierza Wroczyńskiego i Jana Lankau w nowym wykonaniu i aranżacji. Mała Armia Janosika wykonuje utwór z dziecięcą prostotą, czyniąc go przez to jeszcze bardziej przejmującym.
W teledysku udział wdzieli m.in. Katarzyna Żak i Piotr Cyrwus. Scenariusz, reżyseria i aranżacja - Damian Pałasz. Na fortepianie gra Rafał "Piętaszek" Nowak.
adg
źródło: YT/Damian Pałasz
W teledysku udział wdzieli m.in. Katarzyna Żak i Piotr Cyrwus. Scenariusz, reżyseria i aranżacja - Damian Pałasz. Na fortepianie gra Rafał "Piętaszek" Nowak.
adg
źródło: YT/Damian Pałasz

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 03.11.2018 10:51
Była poseł Razem: Zagłosowałam na Karola Nawrockiego w II turze
09.04.2026 20:15

Komentarzy: 0
Była polityk partii Razem ujawniła kulisy swojej decyzji wyborczej, która może zaskoczyć wielu obserwatorów sceny politycznej. W rozmowie przyznała, że w drugiej turze postawiła na Karola Nawrockiego. "Myślę, że jest dobrym prezydentem" – oceniła poseł.
Czytaj więcej
Putin ogłasza tymczasowe zawieszenie broni w wojnie z Ukrainą
09.04.2026 19:33

Komentarzy: 0
Władimir Putin ogłosił rozejm w wojnie z Ukrainą na okres prawosławnych świąt wielkanocnych. Rozejm ma obowiązywać od 11 kwietnia po południu (godz. 16 czasu moskiewskiego, czyli godz. 15 w Polsce) do 12 kwietnia do końca dnia.
Czytaj więcej
Rosyjski samolot przechwycony wieczorem nad Bałtykiem. MON wydał komunikat
09.04.2026 19:21
Republika publikuje nagrania z Kłodzka. Wulgarne komentarze urzędników o śmierci mieszkańca
09.04.2026 18:44

Komentarzy: 0
Nowe nagrania ujawnione przez dziennikarza TV Republika rzucają cień na funkcjonowanie lokalnych władz w Kłodzku. W tle głośnej afery pojawiają się kolejne informacje, które wywołują oburzenie i pytania o standardy życia publicznego.
Czytaj więcej
Trump: Powiedziałem Netanjahu, by był bardziej powściągliwy
09.04.2026 18:17

Komentarzy: 0
Prezydent USA Donald Trump powiedział telewizji NBC, że po rozmowie z izraelskim premierem Benjaminem Netanjahu, Izrael ograniczy swoje działania w Libanie i będzie bardziej „powściągliwy”. Wyraził też optymizm co do szans osiągnięcia porozumienia z Iranem.
Czytaj więcej
