REKLAMA

"Jak nie będziesz z tęczowej, lewackiej bandy pozbawimy cię praw". Winnicki o decyzjach prezydentów miast

Prezes Ruchu Narodowego skomentował kontrowersyjne decyzje i wypowiedzi prezydentów Wrocławia i Warszawy ws. niepodległościowych marszów, które miały przejść ulicami tych miast 11 listopada. "To mówi wszystko o istocie liberalnego zamordyzmu, który próbuje się zainstalować w Polsce" - twierdzi Robert Winnicki. 
 "Jak nie będziesz z tęczowej, lewackiej bandy pozbawimy cię praw". Winnicki o decyzjach prezydentów miast
/ screen YT
Ustępująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiedziała, że nawet najmniejsze wykroczenie popełnione przez uczestników Marszu Niepodległości może skutkować jego rozwiązaniem. CZYTAJ WIĘCEJ: [video] "Nie pamiętam posłów PO którzy palili race". Rabiej zapędzony w kozi róg przez dziennikarza

Wrocławski Ratusz na specjalnym posiedzeniu nie zezwolił na Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu. CZYTAJ WIĘCEJ: Dutkiewicz zakazał Marszu Niepodległości we Wrocławiu. Prezydent elekt: "W porozumieniu ze mną"
 

Skandaliczne decyzje i wypowiedzi prezydentów Wrocławia oraz Warszawy ws. 11.11 mówią wszystko o istocie liberalnego zamordyzmu, który próbuje się zainstalować w Polsce: jak nie będziesz z naszej tęczowej, pro-unijnej, lewackiej bandy to pozbawimy cię nawet praw obywatelskich.


- komentuje Robert Winnicki na Twitterze.
 

W okresie rządów PO #MarszNiepodległości stał się najgłośniejszym przejawem nie tylko manifestowania za suwerennością ale i sprzeciwu. Sprzeciwu wobec zawłaszczania sfery publicznej i stopniowego eliminowania z niej tradycji, tożsamości narodowej, religii czy zdrowych obyczajów.


- twierdzi prezes Ruchu Narodowego.
 

Dziś, po trzech latach rządów centroprawicy nie widać żadnego przełomu. Instytucje publiczne, zwłaszcza inst. kultury, media i szkoły szerzą takie same antywartości, kreują takim sam zestaw postaw jak przed 2015, spychając naród coraz bardziej w lewicowo-liberalne bagno.

Tym bardziej potrzebny jest doroczny Marsz Niepodległości i codzienna, wytrwała, narodowa praca polityczna, społeczna, kulturalna oraz gospodarcza. Rządy centroprawicy nie zatrzymały postępów liberalnej degeneracji, nawet nie spowolniły. Ba! Nawet nie mają takiego celu...


- czytamy we wpisie narodowca.
 
raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura