loading
Proszę czekać...
W Lublinie opluto Niemkę w hidżabie
Opublikowano dnia 08.11.2018 19:29
Damla U., młoda Niemka pochodzenia muzułmańskiego, przyjechała w czerwcu 2017 r. do Lublina w ramach specjalnego programu edukacyjnego dla młodzieży na temat Holocaustu

pixabay.com
Damla U. chodziła po Lublinie z chustą na głowie. W centrum miasta podszedł do niej mężczyzna i napluł jej w twarz. O sprawie została poinformowana policja, a śledztwo wszczęła potem prokuratura. 

Okazało się, że sprawcą był 42-letni Mirosław P., który słyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej obywatelki Niemiec. Mężczyzna przyznał się do winy i usłyszał wyrok w zawieszeniu. Ma też zapłacić muzułmance 1500 zł.mk/źródło: kurierlubelski.pl

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Neofaszyści", "Prawicowi ekstremiści" czyli niemiecka prasa o Marszu Niepodległości 2018
Zapraszamy na przegląd niemieckiej prasy autorstwa Mariana Panica.
avatar
Adrian
Wachowiak

Adrian Wachowiak: Wprowadzanie równości na siłę zawsze kończy się rzeką krwi
Dzień po 229. rocznicy obalenia Bastylii, które zapoczątkowało Rewolucję Francuską, mistrzem świata w piłce nożnej została reprezentacja Trójkolorowych. Trzy kolory francuskiej flagi oznaczają kolejno: króla (biały), szlachtę (niebieski) i lud (czerwony). Umieszczenie ich razem na fladze Republiki ma symbolizować równość. Rewolucja wprowadziła w życie to piękne hasło za pomocą wynalazku Antoniego Louisa, rozpropagowanego przez Józefa Ignacego Guillotina. Tak jak skośne ostrze gilotyny poprzez ścięcie głowy równało wszystkich przeciwników Rewolucji, włączając w to samego króla Ludwika XVI, tak współczesna lewica od dziesięcioleci, wbrew logice i biologii, stara się równać wszystkich coraz bardziej absurdalnymi przepisami. Zainfekowani utopijną wizją równości lewicowi aktywiści nie cofną się przed niczym.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Rajstopy z Bazyliką Mariacką
Sprawą zajęli się już prawnicy Krakowskiej Kurii Metropolitalnej przypominając, że każdy konsekrowany kościół jest miejscem kultu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.