loading
Proszę czekać...
[video] Czapki z głów przed polskim ambasadorem w Izraelu! Jego film promujący Polskę robi furorę
Opublikowano dnia 09.11.2018 12:45
Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski wystąpił w oficjalnym filmie video z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Ambasador znakomicie i oryginalnie promuje w nim Polskę.

screen yt
Magierowski pokazuje m.in. Kamila Stocha i trzyma tablet z napisem "Solidarność". Ambasador z humorem opowiada też o polskich wynalazkach. Pokazuje m.in. spinacz, wycieraczki i wykrywacz min.
 

- Oscara z tego nie wykręcimy, ale było dużo zabawy i śmiechu na planie :-) Postanowiliśmy pokazać naszą historię od nieco innej strony. Wszystkiego najlepszego, Polsko!

- napisał Magierowski na swoim Twitterze.
 

Film można obejrzeć też poniżej.
mk/dorzeczy.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.