Ukraińscy parlamentarzyści napisali list do Putina: „Przeklęty czarcie, bracie samego Lucyfera”

Ukraińscy posłowie napisali list do prezydenta Federacji Rosji, Władimira Putina. Treść listu nawiązuje do słynnego liście Kozaków do Sułtana z 1676 roku. We współczesnej wersji deputowani Dumy piszą, „Nie boimy się waszej armii” i „możesz pocałować nas w d…ę”.
 Ukraińscy parlamentarzyści napisali list do Putina: „Przeklęty czarcie, bracie samego Lucyfera”
/ źródło: Wikipedia domena publiczna
W akcji udział wzięli parlamentarzyści Władysław Sewriukow, Ołeh Barna, Hryhorij Szwerk, Refat Czubarow, Oksana Jurynieć, Bohdan Onufryk i Hryhorij Timisz. Powodem napisania listu były niedawno nałożone na Ukrainę rosyjskie sankcje.

Oto niektóre urywki listu:
" Ty, diable z Moskwy i przeklęty diabelski bracie i przyjacielu i sekretarko Lucyfera! Jakiego szatana rycerzem jesteś? Nie boimy się waszej armii, będziemy walczyć z wami na ziemi i wodzie.  Tak wyraża się naród ukraiński. Teraz kończymy świnio […], pocałuj nas w dupę!"

Poniżej korespondencja sułtana i Kozaków:
 „Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję wam, Kozakom zaporoskim, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej waszymi napaściami przejmować. Sułtan turecki Mehmed IV”

Odpowiedź Kozaków
„Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego! Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, suki ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju złamany. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać. O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w dupę pocałować! Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami”.Źródło: Hitorykon

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe