wPolityce opublikowało zdjęcia operatora TVN "hajlującego" na "urodzinach Hitlera"

Portal wPolityce.pl informuje, że dotarł do zdjęć, na których operator TVN, podczas „urodzin Hitlera”, wykonuje gest nazistowskiego pozdrowienia. Nie wiadomo, czy zdjęcie jest prawdziwe, czy powstało jedynie na potrzeby reportażu wcieleniowego, czy może było próbą pozyskania zaufania przebierańców w mundurach SS? Z informacji podanych przez wPolityce.pl wynika jednak, że zdjęcie miało powstać już po "oficjalnej" części "urodzin Hitlera" w lesie pod Wodzisławiem Śląskim.
Na zdjęciach, które opublikował portal widnieje operator telewizyjny, który z Anną Sobolewską nagrał materiał o imprezie neonazistów.
Zdjęcia można obejrzeć pod tym linkiem: https://wpolityce.pl/polityka/421308-tylko-u-nas-zdjecia-dziennikarza-tvn-z-urodzin-hitlera
mk/k/źródło: wpolityce.pl
- piszą dziennikarze wPolityce.pl- Z naszych informacji wynika, że sam nalegał, by jeden z uczestników uwiecznił go przy portrecie Adolfa Hitlera i swastykach; nikt z uczestników imprezy nie naciskał, by pozował do zdjęcia przy wizerunku zbrodniarza. Miała to być inicjatywa samego operatora TVN
Zdjęcia można obejrzeć pod tym linkiem: https://wpolityce.pl/polityka/421308-tylko-u-nas-zdjecia-dziennikarza-tvn-z-urodzin-hitlera
mk/k/źródło: wpolityce.pl

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Tagi
Data publikacji: 16.11.2018 10:32
Komentarze
Koniec popularnego programu. Nagłe oświadczenie gwiazdy TVN
18.06.2026 12:09
Burza w sieci po „Dzień dobry TVN”. „Do Tańca z Gwiazdami z nim”
16.06.2026 08:30
Sprzedaż właściciela TVN. Bruksela może pokrzyżować plany
16.06.2026 08:02

Komentarzy: 0
Paramount Skydance dostał zgodę USA na przejęcie Warner Bros. Discovery, właściciela TVN. Finalizację transakcji może jednak opóźnić Komisja Europejska.
Czytaj więcej
Nie żyje gwiazda TVN. Te słowa łamią serce
15.06.2026 18:35
Sensacyjne doniesienia w sprawie sprzedaży właściciela TVN Warner Bros
13.06.2026 08:11

Komentarzy: 0
Wydział antymonopolowy ministerstwa sprawiedliwości USA zatwierdził przejęcie Warner Bros Discovery (WBD) przez Paramount Skydance - poinformował portal Politico, powołując się na dwa źródła. Według serwisu decyzja zostanie ogłoszona jeszcze w piątek.
Czytaj więcej


