Kłamstwo zdemaskowane! W Anglii i Walii dokonano 13 tysięcy aborcji przez rozerwanie dziecka
D&E (Dilatation and Evacuation, czyli rozszerzenie i wydobycie) to okrutna metoda aborcyjna polegająca na odrywaniu członków dziecka i wyciąganiu ich kawałek po kawałku. Zwolennicy aborcji często twierdzą, że tej metody już się nie używa. O tym, że jest to nieprawda, można dowiedzieć się z brytyjskich statystyk rządowych.
W zeszłym roku wykonano w Anglii i Walii łącznie ponad 194 tys. aborcji, w tym 35% chirurgicznie – 28% przez odessanie i 7% metodą D&E. Oznacza to, że poprzez rozczłonkowanie zamordowano w tych dwóch krajach ponad 13,5 tys. nienarodzonych dzieci.
Ten sposób wykorzystuje się przede wszystkim już przy bardziej zaawansowanej ciąży, najczęściej między 13 a 24 tygodniem. W rządowym raporcie można przeczytać, że D&E rekomenduje się przede wszystkim po 15 tygodniu ciąży.
mk/źródło: stopaborcji.pl, gov.uk
- Źródło: tysol.pl
- Data: 16.11.2018 14:53
- Tagi: , aborcja,