Janusz Śniadek: Chcemy uszczelnienia zakazu handlu w niedzielę
- Jeden ze sklepów prowadzi nieuczciwą konkurencję i udaje placówkę pocztową, przez co może być otwarty w niedzielę. Chcemy uszczelnienia zakazu handlu, żeby niektóre sklepy nie udawały placówek pocztowych. Jeśli nowelizacja przejdzie, sklepy "Żabki" będą musiały pozostać zamknięte w niedzielę – powiedział w Polskim Radiu Janusz Śniadek.
/ Janusz Śniadek, fot. T. Gutry - TS
- Poprawa ustawy o zakazie handlu w niedzielę i święta wymaga sytuacja związana ze sklepami z sieci "Żabka", które mogą być otwarte w niedzielę, bo udają placówki pocztowe. A ich zakaz handlu w niedzielę nie obowiązuje - mówił na antenie Jedynki Polskiego Radia Janusz Śniadek.
- Chcemy uszczelnienia tej ustawy. Sieć "Żabka", stosując nieuczciwą konkurencję otwiera sklepy w niedziele udając placówki pocztowe. Nie tworzymy wyjątków - dodał.
Źródło: Polskie Radio
- Źródło: tysol.pl
- Data: 22.11.2018 14:16
- Tagi: , Janusz Śniadek,