REKLAMA

Szokujący list ambasador USA Mosbacher do Premiera Morawieckiego. USA mają "nie tolerować" krytyki TVN

Ambasador Mosbacher miała według ustaleń Do Rzeczy wysłać do Premiera Morawieckiego list, w którym poucza w jaki sposób przedstawiciele polskiej administracji mają prawo wypowiadać się na temat pozostającej własnością amerykańskiego koncernu Discovery Communications stacji TVN
 Szokujący list ambasador USA Mosbacher do Premiera Morawieckiego. USA mają "nie tolerować" krytyki TVN
/ screen YouTube
List według Do Rzeczy zawiera między innymi stwierdzenia, że "Stany Zjednoczone nie będą tolerować – wypowiadanych publicznie przez polskich polityków – krytycznych słów pod adresem dziennikarzy stacji TVN" ze szczególnym uwzględnieniem dziennikarzy będących autorami materiału "Polscy naziści". Krytyka TVN ma być "atakiem na niezależne media".

- Trudno uznać ten list za pismo mające charakter dyplomatyczny. Ton pisma jest niezwykle arogancki


- mówi Do Rzeczy osoba z bliskiego otoczenia Premiera

Jednym z przykładów podawanych przez panią ambasador są wypowiedzi ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego, który pisał:

- Kiedy w polskim Sejmie mówiłem o ludziach którzy pod zdjęciem Hitlera i swastyką hajlują to byłem przekonany,że to garstka idiotów i imbecyli. Byłem naiwny. Wygląda na to, że była to ohydna, odrażająca i dewastującą wizerunek Polski w świecie prowokacja. Co na to właściciele TVN?


cyk

Źródło: DoRzeczy.pl

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura