REKLAMA

[Video] W. Gadowski: Na miejscu prezydenta Dudy poprosiłbym Trumpa o ukaranie Mosbacher

- Pani Mosbacher zdecydowała się interweniować w imieniu interesów Discovery. Przezornie cała ta komunistyczna rebiata sprzedała się pod skrzydła lewackiego Discovery i w ten sposób znalazła opiekunów. Pani Mosbacher, której intelektu bym nie przeceniał naraz pisze impertynencki list do premiera rządu RP. Pani Mosbacher pewnie więcej czasu poświęca na piłowanie swoich paznokci niż rozmyślanie w jakim kraju przyszło jej być ambasadorem – mówi w cotygodniowym felietonie Witold Gadowski.
 [Video] W. Gadowski: Na miejscu prezydenta Dudy poprosiłbym Trumpa o ukaranie Mosbacher
/ Źródło: screen YouTube

- To już druga ambasador, która poniża Rzeczpospolitą. Pierwsza to była Anna Azari, która po wystąpieniu w Oświęcimiu powinna być wyrzucona na zbity pysk z Polski. Przepraszam za ostrość wypowiedzi, ale nie można sobie pozwolić, żeby nas obrażano na własnej ziemi. Żeby z nas drwiono, kpiono i nas pouczano - mówił dziennikarz śledczy.

- Pewnie Pani nie słucha moich komentarzy, ale nie zrobi pani kariery dyplomatycznej tak postępując , a powinna pani zostać ukarana. Na miejscu prezydenta Dudy połączyłbym się z prezydentem Trumpem i poprosił o ukaranie Mosbacher za mieszanie się w wewnętrzne sprawy Polski. Pani Mosbacher pewnie więcej czasu poświęca na piłowanie swoich paznokci niż rozmyślanie w jakim kraju przyszło jej być ambasadorem - dodał.

Wracając do procesu z Ringier Axel Springer dziennikarz powiedział, „ohydni naziści pracowali w firmie Axela Springera, powtarzam to jeszcze raz. Wytoczcie mi jeszcze sto procesów, a ja i tak to będę powtarzał. Z więzienia to będę powtarzał”.


Oglądaj całość

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura