Witold Gadowski zaprasza na proces z Ringier Axel Springer, który odbędzie się...
15.12.2018 18:50

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Witold Gadowski został pozwany przez koncern Ringier Axel Springer min. za stwierdzenia, że ten działa wbrew polskiej racji stanu, a założyciel Axel Springer współpracowała z niemieckimi nazistami. Pierwsza rozprawa została odwołana po tym jak na rozprawę przyszło kilkuset zwolenników dziennikarza. Teraz Witold Gadowski zaprasza na kolejną rozprawę
- Proces Ringer Axel Springer kontra Gadowski poniedziałek godzina 10.00 sala 221 korytarz F II piętro, sąd okręgowy w Warszawie. Zapraszam. Zawiadomienie tuż po moim przyjeździe z Iraku.
- pisze Witold Gadowski
\n\ncykSprostowanie: proces Ringer Axel Springer kontra Gadowski poniedziałek godzina 10.00 sala 221 korytarz F II piętro, sąd okręgowy w Warszawie. Zapraszam. Zawiadomienie tuż po moim przyjeździe z Iraku.
— witold gadowski (@GadowskiWitold) 15 grudnia 2018

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 15.12.2018 18:50
Witold Gadowski: W Polsce działają liczne służby oprócz polskich
21.02.2025 12:14

Komentarzy: 0
– Weźmy pod uwagę fakt, że działają w Polsce obce służby i wywiady. Działa ukraińskie KGB pod nazwą SBU. Działają w Polsce FSB i SWR rosyjski. Działa w Polsce Mosad, CIA i BND. Problem w tym, że nie działają w Polsce służby polskie – powiedział publicysta Witold Gadowski w wywiadzie dla portalu DoRzeczy.pl.
Czytaj więcej
Szef Axel Springer wzywa do zakazania TikToka
18.01.2025 21:51

Komentarzy: 0
USA podchodzą do sprawy poważnie i zakazują TikTok od jutra. "To bardzo dobra wiadomość" – napisał szef niemieckiego koncernu wydawniczego Axel Springer Mathias Doepfner w tekście opublikowanym w sobotę przez portal dziennika "Bild". Wezwał do zakazania TikToka "także u nas".
Czytaj więcej
Witold Gadowski wspiera akcję referendalną Solidarności w sprawie Zielonego Ładu
29.05.2024 19:32
Niemieccy rolnicy wściekli na niemieckie media, zablokowali budynek Axel Springer
12.02.2024 12:26
[Tylko u nas] W. Gadowski: Europa przestaje się liczyć, to dzisiaj luksusowy dom starców
27.11.2023 11:11

Komentarzy: 0
– Konflikt między judaizmem a islamem wpisany jest w Koran, to prorok Mahomet nakazał ścięcie 800 Żydów z Medyny, cała dzielnica żydowska została wówczas splądrowana. Oni tym żyją po dziś dzień – mówi w rozmowie z Jakubem Pacanem publicysta Witold Gadowski, autor książek, znawca Bliskiego Wschodu.
Czytaj więcej

