REKLAMA

OKO.press jeszcze wczoraj promowało autorki ataku na Magdalenę Ogórek

Związany z opozycją portal OKO.press pisał wczoraj, piórem Agaty Szczęśniak, artykuł potępiający dziennikarzy TVP, uwagę kierując zwłaszcza na Krzysztofa Ziemca. W materiale szeroko cynowane są osoby związane z wczorajszą napaścią na red. Ogórek.
 OKO.press jeszcze wczoraj promowało autorki ataku na Magdalenę Ogórek
/ YT, print screen/ Elżbieta Podleśna


Po dwóch tygodniach protestu pod TVP mogę powiedzieć jedno: to działa. Na poziomie, który nie jest spektakularny, ale jest zasiewem. Zasiewem niepewności i dyskomfortu. Poczucia, że jako dziennikarz, producent, researcher, konsultant, technik czy gość TVP nie zawsze dasz radę schować się za szklany ekran. Że zdeterminowani ludzie mogą ci stanąć na linii wzroku i powiedzieć w oczy, co sądzą o twoim działaniu. (…) przeciśnie się do ciebie ten uparty głos: TVoja wina

- Agata Szczęśniak z OKO.press cytuje Elżbietę Podleśną.

 

Było nas tylko czworo: Ela Podleśna, Ola Perzyńska, Paweł Bultrowicz i ja. Najpierw staliśmy przed wejściem od strony ul Jasnej, a potem podzieliliśmy się. Ja z Pawłem przeszliśmy pod wejście od strony Placu Powstańców (…) Wiedziałam, że będzie wychodził jeden z prezenterów, ale nie wiedziałam, kto tego dnia prowadzi „Wiadomości” (…) I wtedy widzimy dwóch mężczyzn – to byli Ziemiec i Adamczyk. Patrzyli przez drzwi recepcji w naszą stronę. Podeszli, spojrzeli, wrócili. W końcu wyszli. Trzymałam napis „TVP Dość szamba”, a Paweł „TVoja wina”

- kolejny cytat, tym razem Iwony Wyszkogrodzkiej z Obywateli RP.

 


adg

źródło: oko.press, TT

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura