Poseł Kukiz'15 składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie amerykańskiej dziennikarki

Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 złoży zawiadomienie do prokuratury w sprawie amerykańskiej dziennikarki MSNBC i jej wypowiedzi o „polskim i nazistowskim reżimie”.
 Poseł Kukiz'15 składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie amerykańskiej dziennikarki
/ polskieradio.plDlaczego @PolskaPolicja i @PK_GOV_PL nie wszczęły postępowania z urzędu wobec Pani @mitchellreports z dyspozycji art. 55 ust. o IPN? Podręcznikowy przykład złamania polskiego prawa, poprzez zanegowanie zbrodnia III Rzeszy Nie

Dlaczego @PolskaPolicja i @PK_GOV_PL nie wszczęły postępowania z urzędu wobec Pani @mitchellreports z dyspozycji art. 55 ust. o IPN? Podręcznikowy przykład złamania polskiego prawa, poprzez zanegowanie zbrodnia III Rzeszy Niemieckiej? #PersonaNonGrata

 
- pyta poseł Tomasz Rzymkowski.
Z kolei Stanisław Tyszka, Wicemarszałek Sejmu z Kukiz’15 domaga się wydalenia pani Andrei Mitchell z Polski oraz wpisanie jej do wykazu osób, których pobyt na terytorium RP jest niepożądany ze względu na interes Polski.
 

Złożyłem właśnie interpelację do pana ministra Czaputowicza z wnioskiem o wydalenie pani Andrei Mitchell z Polski i wpisanie jej na listę osób niepożądanych. Uprzejmie proszę @MSZ_RP o odpowiedź dziś. Nie wolno ani chwili dłużej tolerować tak skandalicznych oszczerstw.

 
- pisze na Twitterze poseł Tyszka.
Źródło: Twitter
kp

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe