Grzegorz Braun komentuje swój wynik wyborczy w Gdańsku: "To oszałamiający sukces"

Wbija mnie w krzesełko ta informacja. Zważywszy na to, że w punkcie wyjścia wszyscy życzliwi i nieżyczliwi zniechęcali mnie do podjęcia tej akcji, myślę, że to jest oszałamiający sukces
- mówił Grzegorz Braun dla Radia Gdańsk.
Jeśli istotnie tutejsza komisja wyborcza nie będzie miała innego wyjścia i wyceni mnie na wynik aż dwucyfrowy, to Komitet Wyborczy Grzegorza Brauna odniósł sukces bezprecedensowy. Nie mieliśmy miesięcy ani kwartałów, żeby przygotować tutaj mocne wejście. Tajną bronią mojej kandydatury była szczera prawda. Co w sercu, to na języku. Jeśli przy swoistej blokadzie medialnej, przemilczeniu i dezinformacji, które dominowały w mediach głównego ścieku, jeśli przy tym wszystkim wychodzimy na ponad 10% no to brawo, bardzo dziękuję gdańszczanom, wolnościowcom, narodowcom, rycerstwu Chrystusa Króla, budzikom pobudkowym, wszystkim ludziom dobrej woli dziękuję za życzliwość, bo to oni byli głównymi nośnikami informacji
- dodał polityk.
źródło: trojmiasto.pl
raw

Komentarze
Komunikat dla mieszkańców woj. pomorskiego
Prof. Przemysław Czarnek spotka się z mieszkańcami Gdańska w historycznej Sali BHP

Fałszywy alarm w domu rodziny Karola Nawrockiego. Prokuratura wszczyna śledztwo

Kryzys Łatwoganga podczas nocnej jazdy i ponad 4 mln zł w zbiórce

Ważna konferencja IPN w Gdańsku. Tematem 5. Wileńska Brygada AK i powojenne podziemie

