REKLAMA

Kukiz: "Kolejna dezinformacja w wykonaniu Newsweeka. Oświadczam, że..."

- Kolejna dezinformacja w wykonaniu @NewsweekPolska. Oświadczam, że nigdy nie byłem i nie jestem przeciwnikiem UE a planowane wystąpienie na drogę sądową przeciw Pani @AlexPawlicka nie jest objawem pieniactwa a dążeniem do sprostowania kłamstw - poinfomował Paweł Kukiz na Twitterze.
 Kukiz: "Kolejna dezinformacja w wykonaniu Newsweeka. Oświadczam, że..."
/ screen YT
"Populista, pieniacz, antysystemowiec, przeciwnik Unii Europejskiej, marzący o wygranej w eurowyborach"... Tak o Pawle Kukizie pisze red. Aleksandra Pawlicka z Newsweek Polska.
 

Oświadczam, że nigdy nie byłem przeciwnikiem Unii Europejskiej i nigdy nie dążyłem ani nie dążę do Polexitu. Kukiz'15 jest zwolennikiem reformy Unii. Wzmocnienia roli Parlamentu Europejskiego, ograniczenia roli "arystokracji brukselskiej" w postaci np. KE, zakończenia dominacji Francji i Niemiec w ramach UE i RÓWNOUPRAWNIENIA wszystkich państw członkowskich Unii choćby poprzez równe dopłaty dla rolników czy równe prawa dla mikroprzedsiębiorców przy równoczesnym ukróceniu praw korporacji i banków. Jesteśmy również zwolennikami odbiurokratyzowania Unii.


- komentuje "rewelacje" tygodnika sam zainteresowany.
 

Co do marzeń - musiałbym być niespełna rozumu, gdybym choc przez chwilę pomarzył o zwycięstwie w wyborach europarlamentarnych :-) Nawet artystyczna dusza ma w sobie na tyle pragmatyzmu, że doskonale zdaje sobie sprawę, iż 2-5 europarlamentarzystów K'15 byłoby ogromnym sukcesem a np. 10 w obecnej sytuacji jest już nieosiągalne.

Przeciw pani Pawlickiej wystąpimy na droge sądową. W jakim trybie - nad tym własnie pracuja prawnicy. W każdym razie na pewno nie "bez żadnego trybu" :-)
Mam nadzieję, że była to ostatnia szarża w wykonaniu pracownicy pana Lisa  :-)- podsumowuje muzyk.raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura