REKLAMA

[Video] W. Gadowski: "Marek Falenta przebywa w Moskwie"

- Polskie służby szukają Marka Falenty i nie wiedzą, gdzie jest. To ja podpowiem, szukajcie w Moskwie, bo tam przebywa. To ciekawe, sprowadzał węgiel z Rosji, wpadł w duże długi wobec kompanii rosyjskich i teraz jego dzieło przejęła kompania rosyjska - twierdzi Witold Gadowski.
 [Video] W. Gadowski: "Marek Falenta przebywa w Moskwie"
/ Źródło: screen YouTube

Nawiasem mówiąc, że spada nasze uzależnienie gazu z Rosji budując gazoport w Świnoujściu nie zauważamy, że proporcjonalnie rośnie nasze uzależnienie od rosyjskiego węgla

- mówi Gadowski

Rzeczywistość nie pozwala nam odpocząć. Ludmiła Kozlovska dostała w Belgii pozwolenie pobytu na pięć lat. Stało się to za sprawą Guya Verhofstadta i Lecha Wałęsy. Przyznanie jej prawa pobytu w Belgii może stanowić początek podważenia polskich zastrzeżeń wobec Kozłovskiej. Czy skończy się to tym, że Bruksela nakarze wpuszczać Kozlovska do Polski?

 - pyta publicysta.

To pokazuje, że nadchodzące wybory do Parlamentu Europejskiego maja ogromna wagę. Będziemy wybierać między dwoma sposobami myślenia. Pomiędzy myśleniem o Europie jako wspólnym organizmie o chrześcijańskich korzeniach, jak chcieli tego Ojcowie Założyciele UE, czy też chcemy, by Europa stała się jednym państwem w myśl koncepcji Spinellego, ale wcześniej Trockiego, Lenina i Marksa.

- mówi Gadowski.

Jeżeli wygra myślenie europejskiego państwa nie pozostanie nic innego, jak walka o niepodległość Polski i uniezależnienie się od komunistycznego państwa europejskiego

- dodaje.


 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura