Beata Szydło: Rząd zaprasza ZNP i FZZ na rozmowy o 15:00

Wicepremier Beata Szydło zaprosiła reprezentantów ZNP i FZZ na rozmowy w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog". Jak informuje, mają się zacząć o 15:00
 Beata Szydło: Rząd zaprasza ZNP i FZZ na rozmowy o 15:00
/ premier.gov.pl

Przedstawiciele rządu będą czekali we wtorek o godz. 15.00 w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie na reprezentantów oświatowych związków zawodowych 

 
– poinformowała wicepremier. 
 
Chwilę później informację przekazał również szef ZNP Sławomir Broniarz. Przedstawiciele ZNP będą w Centrum Partnerstwa Społecznego o 14:45. 
 

Będziemy chcieli przekonać stronę związkową – dwie pozostałe centrale związkowe, czyli ZNP i FZZ, by przystąpiły do porozumienia, które zostało już podpisane w niedzielę przez „Solidarność” 

 
– zadeklarowała Beata Szydło. 
 
Przypomnijmy, że w poniedziałek rozpoczął się bezterminowy, ogólnopolski strajk nauczycieli zorganizowany przez ZNP i FZZ. 10, 11 i 12 kwietnia mają odbyć się egzaminy gimnazjalne, zaś 15, 16 i 17 kwietnia – egzaminy ósmoklasisty. Kilka tygodni później, bo 6 maja rozpoczynają się matury.
 
Źródło: tvp.info
kp

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe