Szukaj
Konto

Wiceminister Sellin: W 2023 r. nauczyciel będzie zarabiał tyle, co poseł na Sejm

Wiceminister Sellin: W 2023 r. nauczyciel będzie zarabiał tyle, co poseł na Sejm
Źródło: zrzut z ekranu
Komentarzy: 0
- W 2023 roku nauczyciel ma zarabiać w Polsce tyle, co poseł na Sejm. To jest bardzo poważna oferta, która leży na stole. Nie rozumiem jednak czemu dwa związki nie zaakceptowały naszych propozycji. Jesteśmy wiarygodni, jak coś zapowiadamy, to robimy - powiedział w Polskim Radiu 24 Jarosław Sellin, wiceminister kultury.
Jarosław Sellin zaapelował do nauczycieli.

- Wiecie jaka jest sytuacja polityczna w Polsce. Jest prosty wybór, my albo oni. Chcecie żeby tamci wami zarządzali i ze swoją wiarygodnością realizowali podwyżki? Patrząc na osiem lat ich rządów wierzycie, że ich propozycje są uczciwe? Proszę sobie odpowiedzieć na to pytanie

- w dalszej części programu polityk zaznaczył że

nauczyciele to ludzie inteligentni, którzy posiadają wyobraźnie i orientują się w życiu politycznym. Nasza oferta jest solidna, leży na stole i jest ona systematycznie realizowana w czasie. W 2023 r. nauczyciel dyplomowany będzie zarabiał 8 tys. złotych.

Źródło: polskieradio24.pl
kos
Komentarzy: 0
Data publikacji: 09.04.2019 23:45