"Nauczycielka uratowała egzaminy w mojej szkole. Karetka zabrała ją po ostatnim egzaminie. Rozległy udar"

Z całego kraju napływają opisy przypadków negatywnych zachowań nauczycieli ze Związku Nauczycielstwa Polskiego i ich sympatyków, wobec nauczycieli nie uczestniczących w strajku, oraz osób dzięki którym przeprowadzono egzaminy gimnazjalne. Podajemy kilka relacji internautów.
 "Nauczycielka uratowała egzaminy w mojej szkole. Karetka zabrała ją po ostatnim egzaminie. Rozległy udar"
/ morguefile.com
Czytaj również: Nauczycielka, która zasłabła podczas egzaminów, nie ma udaru

- Jedyna nauczycielka, która nie brała udziału w strajku, została zaszczuta przez nauczycieli z ZNP. Uratowała egzaminy w mojej szkole. Karetka zabrała ją dziś tuż po zakończeniu ostatniego egzaminu. Rozległy udar. Nie wiemy czy z tego wyjdzie. Jesteś dumny z siebie Broniarz?


- pisze internauta Piotras

- Wiadomość ojca ucznia do dyrektora "Bardzo proszę,aby podziękował Pan nauczycielom, którzy nade wszystko dbają o  dobro uczniów i nie uczestniczyli w hucpie strajkowej.Wielki szacunek dla tzw. Łamistrajków.Udowodnili,że orły latają  samotnie a barany chodzą w stadzie (...) "Życzę im mądrości żeby mogli mieć  moralnego kaca, że wykorzystali swoich uczniów do własnych celów. Życzę im możliwości zmiany pracy na dającą okazje wykazania się profesjonalizmem   "..Podziękował ojciec uczniów


- pisze ddrabinska

- Moja jest nauczycielką przedszkola. Od początku tygodnia jest na środkach uspokajający. Szczytem było jednak życzenie "koleżanek", żeby jej przyszło całe przedszkole, a któremuś dziecku w tym czasie coś się stało. To są "nauczyciele", "pedagodzy"?


- pisze Przemysław Biskup

- Skandaliczna sytuacja z Opola. Jedna z pracujących nauczycielek została zaatakowana przez protestujących z ZNP (słowna agresja i próba wymuszenia wzięcia udziału w strajku). Podczas jej nieobecności obklejono jej biurko i poddano stygmatyzacji


- pisze Dariusz Matecki
  cyk

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe