REKLAMA

Sarrazin: W Berlinie żyje 300 tys. muzułmanów i tyle samo Polaków. Słyszeliście o problemach z Polakami?

- W Berlinie, według nieoficjalnych szacunków, żyje obecnie 300 tys. muzułmanów i tyle samo Polaków. Czy słyszeli państwo o jakichś szczególnych problemach z Polakami? - mówił Thilo Sarrazin, niemiecki polityk [SPD] w popularnym talk show telewizji RTL „Gorące krzesło” (Heiße Stuhl)
 Sarrazin: W Berlinie żyje 300 tys. muzułmanów i tyle samo Polaków. Słyszeliście o problemach z Polakami?
/ screen YouTube

Niestety, jeśli są problemy to głównie z muzułmanami


- zauważył Sarrazin

Nie ma kłopotów z Wietnamczykami, nie ma większych problemów z Rosjanami, Polacy nie sprawiają żadnych problemów. Tylko Turcy i Arabowie. A tak przy okazji – czy słyszeli państwo żeby w stosunku do Polaków ktoś mówił o potrzebie jakiejś specjalnej polityki integracyjnej, czy o masowym zjawisku przemocy wobec kobiet?. Przecież to są kwestie czysto muzułmańskie i powstające głównie w tym środowisku


- stwierdził autor książki „Deutschland schafft sich ab” („Niemcy – samolikwidacja”) 

Opinia niemieckiego polityka, który od dawna zwraca uwagę na problemy związane z polityką imigracyjną Angeli Merkel jest szczególnie ważna w dobie powszechnej nagonki medialnej z jaką Polska spotyka sie na zachodzie, często inspirowanej z Warszawy, a także ostatniej debaty na temat rzekomych polskich "problemów z demokracjią" w Parlamencie Europejskim.

Źródło: RTL, FB, Euroislam.pl

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura