6-latek błąkał się w górach. Jego bliscy prawdopodobnie zostali zamordowani

- W środę w jaskini na Teneryfie hiszpańska policja znalazła zwłoki zaginionej Niemki i jej 10-letniego syna. Aresztowany został były partner kobiety - informuje wprost.pl.
We wtorek para Hiszpanów znalazła sześcioletniego chłopca, który błąkał się w górzystym terenie. Sześciolatek relacjonował, że jego ojciec uwięził swoich bliskich i tylko jemu udało się uciec. Dzień później służby odnalazły zwłoki kobiety i jej 10-letniego syna oraz aresztowały 43-mężczyznę. Lokalne władze przyznają, że najprawdopodobniej doszło do zabójstwa.
mk/źródło: wprost.pl
mk/źródło: wprost.pl

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 25.04.2019 23:34
Komentarze
Radom: śledztwo po śmierci pacjenta. Powołani zostaną biegli
27.06.2026 20:12

Komentarzy: 0
Prokuratura bada okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, który zgłosił się do szpitala w Radomiu ze zwichniętym barkiem. Kilka tygodni później zmarł. Śledczy chcą ustalić, czy podczas leczenia nie doszło do nieprawidłowości.
Czytaj więcej
Australia zaostrza przepisy. Media społecznościowe z wyższymi karami
27.06.2026 19:31

Komentarzy: 0
Australijski rząd planuje zwiększyć kary finansowe dla firm technologicznych, które łamią wprowadzony w tym kraju zakaz dostępu do serwisów społecznościowych dla osób poniżej 16. roku życia. Australia wprowadziła ten zakaz w grudniu 2025 roku jako pierwsze państwo na świecie.
Czytaj więcej
Duży pożar hali w Małopolsce. Wydano pilny apel do mieszkańców
27.06.2026 18:48
Komunikat dla mieszkańców woj. małopolskiego
27.06.2026 18:17

Komentarzy: 0
Z utrudnieniami na jednym pasie ruchu w kierunku Krakowa muszą liczyć się kierowcy przejeżdżający Zakopianką na wysokości Mogilan. W sobotę po południu doszło tam do pożaru autobusu. Prawdopodobną przyczyną było przegrzanie silnika.
Czytaj więcej
Marcin Bąk: Wakacje!
27.06.2026 18:02

Komentarzy: 0
Dla uczniów szkół średnich i podstawowych zaczynają się wakacje letnie. Ich rodzice również biorą teraz urlopy a to oznacza, że tłumy naszych rodaków ruszają właśnie by zaznać trochę wypoczynku. Jak dobrze spędzić ten czas i nie żałować potem – zastanówmy się.
Czytaj więcej
